10 kg mēdz mainīt cilvēku līdz nepazīšanai.

94499.jpg

10 kg mēdz mainīt cilvēku līdz nepazīšanai.

"Liepājas enerģija" turpina siltumtīklu rekonstrukciju māju iekšpagalmos un citviet pilsētā

Nedēļas atradumi skaistumkopšanai, uzturam, virtuvei un sportam

Iknedēļas jaunumu un atklājumu vidū šoreiz atkal daudz lielisku lietu un produktu, ar kurām sevi palutināt. Topā gan ēdamas, gan mugurā velkamas, gan uz ādas un matos ziežamas lietas. Es to visu esmu pati pagaršojusi, izmēģinājusi un notestējusi uz savas ādas, un mans viedoklis ir 100% īsts un nav ietekmēts no malas.  Lasīt vairāk...

Festivāla "Spēlesprieks" atklāšanas pasākums

teatr1 042m30. jūlijā brīdi pirms pusnakts norisinājās starptautiskā amatierteātru festivāla "Spēlesprieks" atklāšanas pasākums Limbažu teātra mājā. Pasākuma rīkotājs Ausekļa Limbažu teātris bija sagatavojis pārsteigumu festivāla dalībniekiem un viesiem. Pie teātra mājas tika atklāta "Spēlesprieka" statuja. Festivāla vieskolektīvi tika aicināti metāla figūrai "piešķirt dzīvīgumu", piestiprinot pie "Spēlesprieka" statujas līdzatvestos zvanus un zvaniņus.

CAT iepazīstina ar jaunu viedtālruni S40

CAT veido dažādu cenu kategorijas viedus un mazāk viedus izturīgus tālruņus. Iepriekš esam apskatījuši un pat padaudzījuši tā saucamo feature phone CAT B30 un nedaudz viedāko CAT S50. Tikko izziņots jauns CAT viedtālruņa modelis S40, kas saņēmis veselu strēķi ar interesantiem solījumiem un pieklājīgu tehnisko specifikāciju.

CAT S40 būs Super Bright Display tehnoloģija, Corning Gorilla Glass 4 ekrāna aizsargstikls, iespēja viedtālruni lietot ar cimdiem rokās vai slapjām rokām, kā arī viedtālrunis saņems palielinātas ietilpības akumulatoru. Papildus CAT S40 būs aprīkots ar sensoriem, kas brīdinās par iespējamām ūdensdrošības problēmām – neaizvērtiem nosegvākiem u.tml.

CAT veikuši izpēti, ka pasaulē gada laikā tiek pārdoti aptuveni 10 miljoni trieciena un ūdensdroši viedtālruņi. Nākamajā gadā tiek plānots vēl lielāks izturīgo viedierīču noiets, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka tirgū darbojas arī Samsung, Panasonic un Kyocera.

Plānots, ka CAT S40 nonāks pārdošanā 1. augustā 60 pasaules valstīs un tā cena būs ap 570 eiro (399 mārciņas).

s40-press-release

Vārda dienas atklātnes no vecmāmiņas jaunības laikiem

Atvaļinājuma laikā man radās iecere jaunam bloga krikumiņam par senajām lietām. Nu jau otrais ieraksts... Pagaidām viss man grozās ap atklātnēm:)
2015-07-28%2B14-31-24_0015.jpg

2015-07-28%2B14-34-16_0016.jpg

2015-07-28%2B14-42-40_0017.jpg

2015-07-28%2B14-45-36_0018.jpg

Darba vieta: Sia Pm-Tm

Ļoti draudzīgi un atsaucīgi kolēģi! Haoss un neadekvāti pārmetumi vadības līmenī. Darba pārrunās, vadība neinformē cilvēkus par patieso algas izmaksas kārtību - daļa tiek maksāta oficiāli, daļa caur mikrouzņēmumu, līdz ar to, netiek maksāti pilnie nodokļi. Ļoti liels stress un nenormāls darba apjoms - viens darbinieks dara vismaz 3 darbinieku pienākumus. Vadība uz to ekonomē. Vadība nekompetenta un divkosīga, sejā smaidīs, aiz muguras iedurs dunci. Sola vairāk, nekā patiesībā izdara. Kopsavilkumā: stress, pārslodze, pārmetumi, daļēja nodokļu apmaksa. Vidējais novērtejums: 2.67
Tavsdarbslv?d=yIl2AUoC8zA Tavsdarbslv?d=qj6IDK7rITs

Latvijas skolēni pasaules informātikas olimpiādē izcīna zelta un bronzas medaļas

aleksejs_zajakins_sulzics-small.jpg

Sacensībās piedalījās 327 dalībnieki no 85 valstīm

Kazahstānas pilsētā Almati notikušajā 27.pasaules informātikas olimpiādē trīs skolēni no Latvijas izcīnījuši vienu zelta un divas bronzas medaļas, liecina starptautiskās informātikas olimpiādes mājaslapā publicētā informācija.

Saskaņā ar olimpiādes mājaslapā esošo informāciju zelta medaļu izcīnījis Rīgas 89.vidusskolas skolnieks Aleksejs Zajakins, bet bronzas godalgas ieguvuši Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolnieki Aleksejs Popovs un Kristaps Čivkulis, ziņo LETA.

Iepriekšējās olimpiādēs Zajakins jau bija ieguvis divas sudraba medaļas, Popovs - divas bronzas medaļas, bet Čivkulis sudraba.

Tāpat olimpiādē piedalījās Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolnieks Jānis Pretkalniņš, bet komandu vadīja Rihards un Mārtiņš Opmaņi.

Latvijas komanda Rīgā ielidos svētdien, 2.augustā.

Sacensībās piedalījās 327 dalībnieki no 85 valstīm.

Pasaules informātikas olimpiādes notiek kopš 1989.gada, bet Latvija tajās debitēja 1992.gadā, 23 gadu laikā izcīnot 65 godalgas, no tām piecas zelta, 23 sudraba un 37 bronzas.

1997.gadā Dienvidāfrikas Republikā otro absolūti labāko rezultātu un Latvijai pirmo zelta medaļu izcīnīja Jānis Sermuliņš, panākumu atkārtojot arī pēc diviem gadiem Turcijā. 2002.gadā no Dienvidkorejas zeltu pārveda jau divi jaunie Latvijas programmētāji - Aleksandrs Belovs un Andrejs Ivanovs, savukārt iepriekšējo zelta medaļu 2011.gadā Taizemē izcīnīja Eduards Kaļiņičenko

 

Dārza plānošanas online programma

 

skaists_darzsŠodien, ielūkojoties savā pinterest.com lapā un pētot, kas jauns, atradu, manuprāt, ļoti labu lietu, kas noteikti varētu noderēt tām no mums, kas plāno savu dārza iekārtošanu vai pārveidi. Tā ir bezmaksas online dārza plānošanas programma.

Programmas īpašnieki mums piedāvā izplānot savu sapņu dārzu, tad to nobruģēt, sastādīt kokus, krūmus, puķes, „izrakt” dīķi un pat izveidot strūklaku.

Jā, bet viņi gan brīdina „Lietotāji var kļūt atkarīgi!” Smaidiņš

darza_planosana

Svarīga piezīme: Bezmaksas versijā (jeb, kamēr nav lejupielādēta programma datorā) izveidotie plāni netiek saglabāti, bet tos gan vari izprintēt. Un, protams, pirms printēšanas vari apskatīt arī “print screen" versiju.

Lai tev izdodas skaists dārzs!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Sevastova pusfinālā tiksies ar Brazīlijas labāko tenisisti Pereiru

Anastasija Sevastova (WTA 188.) šodien Brazīlijā aizvadīs karjeras trešo WTA pusfinālu, Florjanopolisā sacenšoties ar Brazīlijas pirmo raketi Telianu Pereiru (WTA 78.). Cīņas sākums gaidāms plkst. 16:30. Sevastova līdz pusfinālam tikusi,...

Mēneša grāmata #6

3124122

Steve Berry ‘’The Charlemagne Pursuit’’ (Cotton Malone book 4)

Manu recenziju varat izlasīt šeit

Ideju šim ikmēneša rakstam aizguvu no Luna’s Little Library


Filed under: books Tagged: Ballantine Books, Cotton Malone, Steve Berry, The Charlemagne Pursuit

Zirnis joko - 31.07.2015.

Sliktāk nekā tad, ja sieva uzzina par mīļākās esamību, var būt tikai tad, ja mīļākā uzzina par sievas esamību.

‘Putnu fabrika Ķekava’ un ‘Lielzeltiņi’ saņem 11 miljonu eiro aizdevumu

AS "Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā 11 miljonus eiro aizdevumos pašmāju putnu audzētājiem un ražotājiem. AS "Putnu fabrika Ķekava" piešķirti 9,48 miljoni eiro, savukārt ar to saistītajam uzņēmumam SIA "Lielzeltiņi" – 1,91 miljons eiro, portālu "Delfi" informēja kredītiestādē.

Venēcijas kinofestivālā - Džilenhols un Deps


Amerikāņu aktieri Džeiks Džilenhols un Džonijs Deps būs starp Holivudas zvaigznēm, kas septembrī piedalīsies Venēcijas kinofestivālā.

ASV paplašina sankciju sarakstu pret Krieviju

Amerikas Savienotās Valstis (ASV) papildinājusi sankcijas pret Krieviju, sarakstā iekļaujot Krievijas gāzes tirgotājus, Krimas ostu operatorus un bijušās Ukrainas amatpersonas, vēsta ārvalstu mediji.

Sankciju sarakstā iekļautas vairākas personas, tai skaitā četras bijušās Ukrainas amatpersonas, kas cieši saistītas ar bijušo Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču. To vidū ir Krievijas un Somijas pilsonis Romānas Rotenbergs, baņķieris Sergejs Kurčenko, koncerna “Kalašņikov”līdzstrādnieks Andrejs Bjuļutins, Ukrainas eksprezidenta vecākais dēls Aleksandrs Janukovičs, bijušais Ukrainas vicepremjers un prezidenta administrācijas vadītājs Andrejs Kļujevs.

Sarakstā iekļautas arī vairāki uzņēmumi, tai skaitā Iževskas mehāniskā rūpnīca, Krimas teritorijā esošās ostas, koncerns “Ižmaš”, naftas uzņēmumi, vairākas finanšu organizācijas un Krievijas naftas pārstrādes rūpnīcas un bankas.

“Šodienas darbība uzsver mūsu apņemšanos saglabāt spiedienu uz Krieviju, lai tā pārstātu pārkāpt starptautiskās tiesības un Minskas vienošanos,” paziņojumā norāda ASV Valsts kases departamenta Ārvalstu aktīvu kontroles biroja direktors Džons Smits.

Jau vēstīts, ka sankcijas pret Krieviju un tās personām, kā arī uzņēmumiem ES un ASV noteica pēc Krimas aneksijas. Krievija tiek vainota Austrumukrainas konfliktos un tiek apsūdzēta par atbalsta sniegšanu separātistiem.

ASV papildina sankciju sarakstu pret Krieviju

200527247355bb2d48248ba5.53083568.jpgAmerikas Savienotās Valstis (ASV) papildinājusi sankcijas pret Krieviju, sarakstā iekļaujot Krievijas gāzes tirgotājus, Krimas ostu operatorus un bijušās Ukrainas amatpersonas, vēsta ārvalstu mediji.

Sisadminu diena

Šodien ir vispasaules sisadminu diena. Sabučojiet cilvēku, kas jums ofisā rūpējas, lai viss strādātu. Ja nu esat bārdains tēviņš, nebučojiet, bet atnesiet viņam kādu aliņu.

Ģimenes sporta diena Saulkrastos 2015

22.augustā nu jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies pasākums - Ģimenes sporta diena Saulkrastos 2015. Aktivitāšu klāsts šogad būs īpaši plašs - velo sacīkstes šosejā lieliem un maziem, pludmales volejbola turnīrs, nūjošana, velo foto orientēšanās, Momyfit vingrošana jaunajiem vecākiem ar bērniem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienasta un Nacionālo bruņoto spēku paraugdemonstrējumi, jautrās stafets ģimenēm u.c.

Par stārķi

The post Par stārķi appeared first on SunsFuns.lv.

Monstri no jūras dzelmes: kādas radības mīt 30 metru dziļumā

29 gadus vecais fotogrāfs Stīvens Holinskis, kurš aizrāvies arī ar niršanu, iemūžinājis veselu kolekciju jūras "monstru", kas mīt aptuveni 30 metru dziļumā. Fotogrāfijas uzņemtas Indonēzijā, Filipīnās, kā arī Britu Kolumbijā, un brīžiem nedaudz atgādina kadrus no šausmu filmas.

[Virsraksts nav norādīts]

Redzēju sapnī, ka pieeju pie kioska un prasu: "Man, lūdzu vienu..." Un saminstinos, vai nu tādēļ, ka nevaru īsti atcerēties, kas ir tas, ko es gribēju, vai arī mani kāds iztraucē, pienācis no kreisās puses. Bet pārdevēja jau sniedz kaut ko, laikam čeku ar cenu, kas man jāmaksā. Es vēl paspēju padomāt - re, cik dīvaini, kā viņa izdomāja, ko es gribu pirkt, bet jau nākamajā mirklī saprotu - viņa ir pārklausījusies un domājusi, ka es saku: "Man lūdzu Dienu." Bet es negdibu pirkt Dienu, es pat īsti neatceros, ko gribēju, jo saprotu, ka man līdzās ir Sarmīte Ēlerte (jā, es arī sapnī saprotu situācijas komiskumu - nu, ka man dod Dienu, bet tajā mirklī pienāk klāt Ēlerte). Un Sarmīte sāk kaut ko nesakarīgi stāstīt, no kā es saprotu, ka laikrakstam Diena paliek 25 gadi (šķiet, 5. augustā) un viņa rīko kaut kādu pasākumu tam par godu, un prasa, vai es nevarētu piedāvāt kaut ko, es pat nezinu, ko - mūziku, video, kaut kādu uguņošanu. Beigu beigās es iedomājos, ka varētu Sarmīti intervēt, pat sarunāju konkrētu tikšanos. Tad pamodos un domāju - interesanti, bet ir Dienai kaut kāda jubileja vai nav? Un kāpēc Ēlerte to vēlas atzīmēt, ja reiz Diena ir pārdota un pārdevusies.

p.s. ieguglēju, tiešām, šogad paliek 25 gadi, tikai pirmais numurs iznāca 23. novembrī. tad jau vēl ir laiks sarunāt interviju

Tiesa izbeidz arī otru lietu par Lato Lapsas "nepakļaušanos Drošības policijas prasībām"

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien izbeidza arī otru administratīvā pārkāpuma lietu, kas bija sākta par Lato Lapsas "nepakļaušanos Drošības policijas darbinieku likumīgajām prasībām".

Fasādes siltinājums un zemais cokols – kā pareizi darīt?

Siltinot fasādi pēc ETIC sistēmas vienalga vai tas būtu Sakret, STO, Baumit, Ceresit vai vēl kas cits pamatu/sienas savienojuma vietas mezgls visiem ir praktiski identisks.

sakret_detailzeichnung_waermedaemm-verbundsysteme_wdvs_sockel_103[1]Arī minimālais ieteicamais attālums no sienas siltinājuma līdz gruntij (jeb cokola augstums) tiek norādīts kā minimums 30 cm. Protams lielākajā daļā gadījumu šo ir iespējams ievērot bez problēmām un siltinot ar vati nerodas nekādi jautājumi, bet ko darīt “īpašajos gadījumos” – siena gar kuru ir pakāpieni, terases, kas ir vienā līmenī ar durvīm uz iekštelpām. Jo īpaši šis jautājums paliek aktuāls, ja tiek domāts par zviedru plātni – šādā gadījumā pamati tikai nedaudz ir virs zemes un cokols ir labi ja 10cm.

Ko tad būtu pareizi darīt ja ir plānots ka zemes līmenis ir praktiski vienā līmenī ar sienas siltinājuma sākumu un cokols vainu vispār nav vai labākajā gadījumā ir daži centimetri.

Piemēram šajā bildēBriljanten_11[1]

sanāk ka dēļu apdare uz sienas sākas vienā līmenī ar terasi. Ja pieņem ka dēļu apdares vietā ir fasādes siltinājums ar dekoratīvo apmetumu – tad kā pareizi šo mezglu risināt?

cokols_kaa_daritLūk mans terases logs no kura ir plānota izeja uz terases – loga profils pieļauj ka terases segums ir līdz pat sarkanai līnijai. Ja tik augsti taisa terasi, tad sanāk sienas siltinājums sākas pat zemāk nekā terases līmenis, kas nozīmē lieti un sniegi var nokļūt (ar laiku) siltinājumā . Ko tad šādā gadījumā darīt, lai nav jāveido pakāpiens?

  • Fasādes vates vietā pirmo rindu veidot ar putuplastu ?
  • pie terases ieklāt bruģi ar nelielu pacēlumu, bet tālāk gar sienu izveidot 30cm platu atkāpi/reni ko aizpildīt ar oļiem?

 


Tagged: cokols, fasāde, mezgli, siltināšana

Latviešu idiots iekļūst pasaulē stulbāko derību topā

Latvijas vārds atkal izskanējis pasaulē. Tiesa, šoreiz ne tajā glaimojošākajā nozīmē - britu tabloīds The Sun publicējis pasaulē stulbāko derību topu, kura otrajā vietā ierindojies arī kāds latviešu brašulis.

Dienas grauds

https://pbs.twimg.com/media/Bh5_ZDsCYAAgf-V.png:medium

tie paši grābekļi


Tagged: ASV, face palm, joks, krievija, labi teikts

For The Love Of Cars | Season 2 Episode 5 | Saab 96 | Full Episode

Отличная передача о шведском автопроме и о том, почему сааб хорош)
Даже про шведские грузовики рассказали)

Uzdāvini savam bērnam vasaras skaistāko un saldāko notikumu - dalību "Šokolādes skolā" !

Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka arī šogad, „Laimas” šokolādes muzejs uzņems „Šokolādes skolas” audzēkņus! Mācību datumi - 10. vai 17. augusts, mācības notiek no plkst. 12.00-18.00. 

Izsludināts iepirkums "Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Ropažu novada Zaķumuižas pamatskolas audzēkņiem"

Ropažu novada pašvaldība izsludinājusi atklāta konkursa  iepirkumu "Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Ropažu novada Zaķumuižas pamatskolas audzēkņiem", iepirkuma identifikācijas numurs - RNP/2015/14.

Commodore VC 20 with Extension Box VC 1020

Commodore_VC1020-VC20

Commodore_VC1020-VC20_2

Commodore_VC1020-VC20_3

Commodore_VC1020-VC20_4

Commodore_VC1020-VC20_5

Commodore_VC1020-VC20_5-2

Commodore_VC1020-VC20_5-3

Commodore_VC1020-VC20_5-4

Commodore_VC1020-VC20_5-6

Commodore_VC1020-VC20_5-7

Commodore_VC1020-VC20_5-8

Commodore_VC1020-VC20_5-9

Commodore_VC1020-VC20_5-10

Commodore_VC1020-VC20_10

Commodore_VC1020-VC20_10-2

Commodore_VC1020-VC20_10-3

Commodore_VC1020-VC20_11

Commodore_VC1020-VC20_6

Commodore_VC1020-VC20_6-2

Commodore_VC1020-VC20_6-3

Commodore_VC1020-VC20_6-4

Commodore_VC1020-VC20_6-5

Commodore_VC1020-VC20_7

Commodore_VC1020-VC20_7-2

Commodore_VC1020-VC20_7-3

Commodore_VC1020-VC20_7-4

Commodore_VC1020-VC20_8

Commodore_VC1020-VC20_9

===================================================================================================================

Большое спасибо Мареку за этот прекрасный экземпляр.

Сам бокс  Extension Box VC 1020 и VC 20  имеют доработки. Встроен блок питания и переделаны штекеры питания на компьютере и боксе, выведены на заднюю стенку бокса выходы видео, стриммера

Ilggadējais dabas aizsardzības inspektors Māris Ansis Mitrevics izdevis grāmatu

1438323491_70.jpg

Ceturtdien, 30.jūlijā Siguldā notika Māra Anša Mitrevica grāmatas “Lašu stāsti” atvēršana. Grāmatā apkopoti Gaujas nacionālā parka dabas aizsardzības inspektoru piedzīvojumi, dokumentāli notikumi un fotogrāfijas pirmajos nacionālā parka pastāvēšanas gados.

„Grāmatā apkopotie stāsti nav tikai par lašiem. Šajā dižciltīgo zivju vārdā parasti dēvē arī taimiņus. Protams, kopā ar lašiem. Šie stāsti nav arī tikai par maluzvejniekiem, kas ar žebērkļiem, tīkliem un elektroietaisēm mēģina ķert un arī noķer skaistās rudens zivis. Un vēl – šie stāsti nav tikai par Gaujas nacionālā parka pirmajiem dabas aizsardzības inspektoriem un viņu piedzīvojumiem – tverstot maluzvejniekus, kurus pieredzējušie dabas sargi sauc vienkārši par žuļikiem. Galu galā šie stāsti nav tikai par Gauju, kaut tieši Gauja šeit ir galvenā persona. Īsumā var teikt, ka šie stāsti ir par lašiem, žuļikiem, inspektoriem un Gauju, kaut gan patiesībā tie nemaz nav stāsti... Šī grāmata ir profesionāla dabas aizsardzības inspektora, ko mūsdienās sauc par reindžeru, atskats uz nelielu daļu no tiem brīnumainajiem, dažreiz neticamajiem, bet tomēr tikai patiesajiem notikumiem, ko pirmā Latvijas nacionālā parka inspektori piedzīvojuši uz Gaujas, pie Gaujas un tās pietekām, visvairāk – lašus sargājot...”, par savu sirdslietu un nupat izdoto grāmatu stāsta tās autors Mitrais.

Grāmatas atvēršanas svētki pulcēja lielu skaitu bijušo Gaujas nacionālā parka vides inspektoru, kas klātesošajiem stāstīja aizraujošus stāstus par Gaujas nacionālā parka izveidi un dabas aizstāvju nesavtīgajām un aizraujošajām aktivitātēm.

Šī nav pirmā grāmata, kuras autors ir Māris Ansis Mitrevics, kas jau ir izdevis padomu krājumu sēriju „99 Minhauzena padomi iesācējiem lašu duršanā”, „111 Minhauzena padomi jaunajiem medniekiem” un “Minhauzens un boļševiku partija. 100 padomi politiķiem un deputātiem”. Tāpat Mitrais ir izdevis grāmatu par plostniekiem “Aiz nākošā līkuma”.

Māris Ansis Mitrevics  ir dzimis 1940.gada 20.maijā un savu darba mūžu veltījis Gaujas nacionālajam parkam un ar savu entuziasmu nosargājis daudzas Latvijas skaistākās vietas. 1964.gadā absolvēja Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības un mežtehnikas fakultāti kā inženieris mežkopis. Bijis pludināšanas meistars uz Gaujas Latvijas pludināšanas kantorī un Inčukalna mežrūpniecības saimniecības Siguldas mežniecības mežziņa vietnieks (1964.–1974.gads). Gaujas nacionālā parka administrācijas dabas aizsardzības inspektors (1974.–1998.gads), Gaujas nacionālā parka administrācijas Vides inspekcijas vadītājs (1998.–2001.gads), Gaujas nacionālā parka administrācijas direktora vietnieks vides aizsardzības jautājumos (2001.–2003.gads), Gaujas nacionālā parka administrācijas Valsts vides vecākais inspektors (2003.–2009.gads).

2002.gadā Māris Ansis Mitrevics apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

2013.gadā režisors Dainis Kļava filmā „Mitrais" (VFS Films) portretēja M.A.Mitrevicu kā vienu no pirmajiem Latvijas profesionālajiem dabas inspektoriem, kurš savu darba mūžu veltījis Gaujas nacionālajam parkam un ar savu entuziasmu nosargājis daudzas Latvijas skaistākās vietas, kļūstot par piemēru ikviena Latvijas iedzīvotāja gribasspēkam un mērķtiecībai.

2014.gadā Māris Ansis Mitrevics saņēma augstāko Siguldas novada Domes apbalvojumu – nomināciju „Siguldas novada Goda novadnieks 2014” – par mūža ieguldījumu dabas aizsardzībā un novada attīstībā, jaunās paaudzes izglītošanā un patriotisma veicināšanā.