"Scan-Plast Latvia" LSEZ SIA uzstāda daudzfunkcionālu sporta arēnu Vaiņodē

Vidrižu pagasta svētki 9.augustā

Svetku afisa maza9. augustā vidrižnieki aicina uz Svētkiem Virižos!
Programmā plašs sporta aktivitāšu klāsts dažādām vecuma grupām. Reģistrēšanās sporta spēlēm no plkst.9:00 (pie sporta halles).
Svētku dienā plkst.11:30 Saieta nāmā būs jaundzimušo vidrižnieku sveikšana. Ģimenēm ar bērniem tiks piedāvātas arī citas aktivitātes: radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas un citi pasākumi.
Plkst.17:00 Saietu namā psiholoģiskā komēdija Vīramāte (ieeja 4 eiro; visām vīramātēm - ieeja bez maksas).
Vakarā plkst.21:30 balle ar grupu Mājupceļš (ieeja brīva) un svētku salūts plkst.23:00.

Kad vienu paklāju pilnībā aprij māte Zeme, jāliek nākošie virsū.

1uGccIbKad vienu paklāju pilnībā aprij māte Zeme, jāliek nākošie virsū. (http://ift.tt/1xxUAu4 ) Avots: Šeit


Ienāc Joku.Bedre.Lv :)

Kad vienu paklāju pilnībā aprij māte Zeme, jāliek nākošie virsū.

53042.jpg

Kad vienu paklāju pilnībā aprij māte Zeme, jāliek nākošie virsū. (http://miljons.com/lv/14815/ )

Ar plašu lasāmvielas klāstu šodien iznāk ikmēneša izdevums "Kultūras Pulss"

Šodien pie lasītājiem Liepājā un Kurzemē nonāk kārtējais pielikuma "Kultūras Pulss" numurs, kas tiek izdots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkursa atbalstu. Jūlija numurs lasītājiem piedāvā...

Nearest Star: The Surprising Science of Our Sun by Leon Golub, Jay M. Pasachoff

Nearest StarThe Surprising Science of Our Sun
Arī šī grāmata ir ilgdzīvotāja manu izlasāmo grāmatu sarakstā. Reiz jau viņu mēģināju lasīt, bet kaut kā nesanāca. Tagad Latvijā uznākušas saulainas dienas, nolēmu, ka ir īstais laiks palasīties par mūsu Sauli.

Grāmata sarakstīta divtūkstošo gadu sākumā, paši autori savā anotācijā saka, ka viņi esot vadošie Saules zinātnieki. Cilvēki pat ja ikdienā Sauli redz, par tās darbības principiem un ietekmi uz apkārtējo vidi daudz ko nezina. Tas ir tikai visspožākais objekts debesīs, autori ir nolēmuši šo lietu mainīt. Viņi ir gatavi izstāstīt pilnīgi visu, gan to, ko mēs varam redzēt ar acīm, ko uzzināt no speciāliem instrumentiem, kā saule darbojas, cik viņa ir liela, kas ir saules vējš un magnetosfēra. Par to kā īsti ir ar globālo sasilšanu un saules cikliem un par to, cik patiesībā mēs esam atkarīgi no saules.

Pamata koncepts nenoliedzami ir labs, kurš gan negribētu uzzināt visu par sauli, tomēr izpildījums ir visnotaļ viduvējs. Īsti nevar saprast, kādai mērķauditorijai ir domāta grāmata. Grāmatas autoriem ir novērojama tendence dažas lietas aprakstīt skaidri un saprotami (saules aptumsumi), taču runājot par citām – ielīst akadēmiskās debatēs par kādu lasītājam mazbūtisku lietu. Pēc pirmajām nodaļām radās iespaids, ka, iespējams, tā ir domāta, lai kādu spektrālās analīzes speciālistu pievērstu saules izpētei. Tik detalizētu un nevajadzīgi sarežģītu spektrālās analīzes vēsturi un pielietojumu es vēl nekur nebiju lasījis. Ja es par šo tēmu šo to jau nezinātu, domāju, ka neko no rakstītā nesaprastu. Saules gaisma, protams, ir galvenā viela, tomēr pārdesmit lapaspuses veltītas spektroskopijai ir nedaudz par traku.

Bija arī nodaļa, kas sarakstīta, lai uzpūstu grāmatas apjomu. Tā saturēja sīku un smalku aprakstu par nākotnē sagaidāmajām saules izpētes misijām. It kā svarīga lieta, bet izvēlētais apraksta formāts mani neuzrunāja. Grūti saņemties un lasīt piekto mākslīgā pavadoņa zinātnisko instrumentu aprakstu pēc kārtas.

Grāmatā bez teksta ir atrodamas arī bildes, dažas ir pat krāsainas. Tās lasīšanas procesu padarīja interesantāku. Un bonusā – nodaļā par aptumsumiem autors dalās ar informāciju, kā pareizi tos bildēt uz fotofilmiņas. Jāņem vērā fakts, ka desmit gadu zinātnei un tehnoloģiju attīstībai ir ļoti daudz. Liela daļa uz autora postulētājiem neatbildētajiem jautājumiem jau ir atbildēti, piemēram, par neitrīno trīs veidiem, un kā tie mainās no viena uz otru. Daļa no mākslīgajiem pavadoņiem, kas tika plānoti saules izpētei tā arī vēl nav realizēti. Par to man bija vislielākā bēda. Būtu arī interesanti šodien izlasīt viņu domas par Saules aktivitātes cikla dīvainībām (tas, ka tagad pašā maksimumā uz Saules nav atrodams neviens plankums).

Grāmatai lieku 7 no 10 ballēm. Tās sarakstīšanas kvalitāte mainījās no nodaļas uz nodaļu. Dažas no nodaļām, manuprāt, bija iestieptas. Ja būtu lasījis grāmatu gadā, kad tā iznāca, droši vien būtu uzzinājis daudz ko jaunu un aktuālu. Tagad lasīšana izvērtās zināšanu atsvaidzināšanā.

Līdzīgi raksti

Aicina darbā Sporta skolas direktora vietnieku/-ci novada sporta izglītības metodiķi

1350385235_825.jpg

Siguldas novada pašvaldība aicina darbā Siguldas Sporta skolas direktora vietnieku/-ci novada sporta izglītības metodiķi

Sporta izglītībai Siguldas novadā ir īpaša nozīme. Siguldas novada pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu mērķtiecīgi audzināt Latvijas nākamos olimpiešus, tādēļ no šī gada 1.septembra Siguldas pilsētas vidusskolā tiks atvērta sporta novirziena 1.s klase. Tuvākajos gados ir plānots atvērt jaunas izglītības programmas Siguldas Sporta skolā. Ir nepieciešams pilnveidot Siguldas novada sporta izglītības metodisko darbu un skolu sporta sacensību organizēšanu.

Pieteikuma vēstules un CV lūdzam sūtīt līdz 13.augustam uz e-pastu kristine.simanovica@sigulda.lv vai pastu Siguldas novada Domei Pils ielā 16, Sigulda, LV 2150.
Uzziņas pa tālruni 67970207 (Siguldas Sporta skola), 29427341 (Siguldas Sporta skolas direktors).


Prasības pretendentiem:
 • pieredze darbā ar bērnu un jauniešu profesionālās ievirzes un interešu izglītības un brīvā laika organizēšanu;
 • augstākā izglītība sporta pedagoģijā;
 • vēlama pieredze sporta metodiskā darba organizēšanā un vadīšanā ne mazāk kā 2 gadi;
 • prasme izstrādāt profesionālās ievirzes izglītības programmas un metodiskos materiālus;
 • darbam nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana;
 • prasme strādāt komandā;
 • kreativitāte un iniciatīva;
 • labas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes;
 • valsts valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē un labas angļu, krievu valodas zināšanas;
 • prasme pielietot informācijas tehnoloģijas (Microsoft Office programmas).


Galvenie pienākumi:
 • nodrošināt Sporta skolas darba metodisko vadību;
 • nodrošināt sporta izglītības metodisko darbu Siguldas novadā, sniegt nepieciešamo atbalstu metodiskajā darbā izglītības iestāžu sporta pedagogiem;
 • pārzināt novada izglītības iestāžu un sporta biedrību, kas īsteno licencētas sporta interešu izglītības programmas, darbību;
 • veikt atbalsta funkcijas (medicīnas pārbaužu, ēdināšanas, sporta aktivitāšu koordinēšana) sporta novirziena klases darbības nodrošināšanai;
 • organizēt skolu sporta pasākumus Siguldas novadā;
 • organizēt Siguldas novada komandu dalību Latvijas Jaunatnes Olimpiādēs un citās bērnu un jauniešu sporta sacensībās.


Piedāvājam:
 • iespēju dot ieguldījumu Siguldas novada sporta izglītības pilnveidošanā;
 • interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
 • sociālās garantijas.

Jaunākā karikatūra (Latvijas Avīze)

i.php?a=LA-2014&i=W14.07.29-1.jpg&s=720

-- Delivered by Feed43 service

AEZ Serviss logotipa izstrāde

Zem šī ieraksta varat aplūkot izstrādātā logotipa krāsaino un inverto versiju. Uzņēmums, kam veidoju šo logotipu nodarbojas ar iekšējo elektrotīklu instalāciju. Tāpēc AEZ burtus veidoju kā režģi/tīklu, kuri savā starpā ir savienoti.

ENG: Below this entry you can see the developed color logo and invert colored version as well. The company, for who I designed the logo is dealing with internal electricity installations. So AEZ letters I created as a grid/network so that AEZ  letters would be connected.

AEZ_LOGOTIPA_DIZAINA_IZSTRADE_1

AEZ_LOGOTIPA_DIZAINA_IZSTRADE_2

AEZ_LOGOTIPA_DIZAINA_IZSTRADE_3

Bērnu spēja atpazīt logo

Aktuāls jautājums gan mārketinga speciālistiem, gan vecākiem ir par dažādu mārketinga triku ietekmi uz bērnu. Te vienas infografikas fragments par bērnu spēju atpazīt logo un sasaistīt to ar konkrētu produktu. Tas nozīmē, ka uz bērniem orientēt dažādus mārketinga pasākumus var jau agrā vecumā, lai tam būtu efekts nākotnē.

logo.jpg

Tad jau nekas nemainās!

Iesūtījusi Lolita Šīrava.

Kāpēc no rītiem jādzer silts ūdens

 

udens_dzersanaDaudzas slimības labi reaģē un pat tiek ārstētas, izmantojot vienkāršu un ērtu metodi, kas bija zināma japāņiem jau daudzu gadu simtu garumā.

Silts, gandrīz vai karsts ūdens, kas izdzerts no rīta pēc pamošanās tukšā dūšā tiek ieteikts visdažādāko slimību gadījumos. Uzlabojas visas organisma funkcijas un tas mums palīdz tikt galā ar problēmām.

 

Jaunākie zinātniskie pētījumi šīs prakses efektivitāti ir apstiprinājuši. Saskaņā ar japāņu ārstu datiem, silts, gandrīz vai karsts ūdens no rīta tukšā dūšā palīdz šādu slimību gadījumā: galvassāpes, ķermeņa sāpes, artrīts, epilepsija, bronhīts, astma, meningīts, nieru slimības, aptaukošanās, gastrīts, caureja, diabēts, aizcietējumi, visu acu slimību veidi, vēzis, menstruālā cikla traucējumi, ausu un kakla slimības.

Japāņi iesaka šādu metodi: pēc pamošanās (pirms tīrām zobus) izdzert 4 tases 160 ml silta ūdens. Pēc zobu tīrīšanas neko nedzert 45 minūtes. Pēc brokastīm nelietot šķidrumu vismaz 2 stundas. Tas attiecas uz visiem pārtikas produktiem kopumā, jo ūdens pēc maltītes gremošanas sistēmas sulu atšķaida un tas traucē zarnu darbību. Lai vieglāk, var sākt ar nelielu silta ūdens daudzumu, pakāpeniski apjomu palielinot.

Ja ir augsts asinsspiediens, šādas ar siltu ūdeni ārstēšanas rezultāts redzams pēc 30 dienām, ja ir gastrīts – pēc 10 dienām, cukura diabēta gadījumā – pēc 1 mēneša.

Šai metodei blakņu nav, izņemot to, ka būs biežāk jāapmeklē tualete.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Foto: Krutojs ar vērienu operā svin 60. jubileju

Otrdienas, 29. jūlija, vakarā Latvijas Nacionālajā operā norisinājās īpaši smalks pasākums – tur savu 60 gadu jubileju atzīmēja komponists un jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis organizators Igors Krutojs.

Informācija par Baltijas Čempionāta II posmu Pērnavā.

Cienījamie sportisti, šī gada 1. un 2. augustā notiek kārtējais Igaunijas čempionāta posms un II Baltijas čempionāta posms ūdensmotocikliem. Informācija par pasākuma norises vietu un klasēm pēc saites zemāk. Ir atvērta reģistrēšanās caur internetu. ejml.ee/wp-content/uploads/2014/07/2014_EMV3_Parnu_eng.pdf
informacija_par_baltijas_cempionata_ii_p

SwiftKey saņem jauninājumu, kas it kā labojot klaviatūras lēnīgumu

SwiftKey ir iecienītākā Android ekrāna klaviatūras aplikācija, kas pavisam nesen kļuva par bezmaksas aplikāciju Google Play veikalā. SwiftKey piedāvā ērtu klaviatūru un aplikācija mācās no lietotāja paradumiem, piedāvājot nākamos vārdus un labojot neprecizitātes arī latviski. Šķiet, SwiftKey ir sasniegusi savu pārbāztības slieksni, tā ir kļuvusi lēnīga, bet jaunā aplikācijas versija to (gandrīz) izlabo.

SwiftKey klaviatūrai ir nejauks ieradums parādīties ekrānā vairākas sekundes pēc tās izsaukšanas. Komentāru sadaļā lietotāji norāda, ka v5.0.2.4 labojums tomēr nav spējis izskaust aplikācijas lēno darba uzsākšanu. Mani novērojumi liecina par to pašu – nekas nav kļuvis ātrāks.

Aplikācijas jauninājums piedāvā arī jaunas klaviatūras izkārtojuma tēmas, bet ko gan tādas dod, ja pati aplikācija ir lēnīga. Faktiski tās startēšana tiek novērtēta kā vislēnākā no populārākajām Play veikalā esošajām klaviatūru aplikācijām. Latviski rakstošajiem gan nav milzīgas izvēles, jo SwiftKey šajā disciplīnā pārspēj citas aplikācijas, bet angliski rakstošiem ir milzīgas iespējas lietot citu ekrāna klaviatūras aplikāciju, piemēram, Swype vai Google tastatūru, kas ir pieejama bez maksas.

Meksikas kulta grupa "Hocico" Melnajā Piektdienā

Meksikas kulta grupa Šovakar klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies meksikāņu pagrīdes elektroniskās mūzikas leģendas "Hocico", kas jau vairāk nekā divdesmit gadus ir industriālās mūzikas frontes priekšplānā.

Grupas eksotiskais nosaukums spāniski nozīmē "šņukuru", kas saprotams gan kā cūkas ķermeņa daļa vai tapīra snuķis, gan arīdzan (runājot par cilvēkiem) kā "purns" vai "neģīmis". Projektu vēl 1993. gadā nodibināja divi piecpadsmitgadīgi brālēni Eriks Garsija (vokālists) un Oskars Majorga (skaņu autors), pieņemot segvārdus "Erk Aicrag" un "Racso Agroyam": šie aizšifrētie pseidonīmi patiesībā ir viņu pašu uzvārdi, tikai rakstīti no otra gala. Skolas gadu aizraušanās ar elektronisko mūziku izvērtusies daudzās pasaules tūrēs, 20 pilna garuma ierakstos — albumi, izlases un DVD, plus vēl ducī singlu, kā arī dalībā vismaz 130 dažādās izlasēs un kompilācijās. "Hocico" pieturas pie EBM ("Electronic body music") un "aggrotech" stiliem, variējot ar nelieliem citu industriālās mūzikas paveidu elementiem.

Neraugoties uz panākumiem visā pasaulē, "Hocico" ir un paliek pagrīdes mākslinieki, kuriem elektroniskā mūzika nozīmē nevis trulu peļņas avotu, bet gan sabiedriski aktuālu notikumu apriešanas iespēju. Viņu populārākās dziesmas stāsta par dzīves realitāti Latīņamerikā — "Fragmentos en el Tiempo", "Hell on Earth", "Tales from the Third World", "Tiempos de Furia", "Where Words Fail, Hate Speaks". Lai arī abi meksikāņu brālēni nu jau vismaz desmit gadus pamatā spēlē Eiropā, Japānā un Amerikā, arvien puse viņu dziesmu ir dzimtajā spāņu valodā.

Tikko "Hocico" izlaiduši jaunāko video "Dead Trust" no pēdējā albuma "El Último Minuto (Antes de que tu Mundo Caiga)".
Koncerts notiks trešdien, 30. jūlijā, klubā "Melnā Piektdiena" Rīgā, Brīvības ielā 193c. Biļešu cena pagaidām ir no 15 eiro — kā vienmēr, koncerta dienā kluba kasē tās būs nedaudz dārgākas! Sākums no 20:00 vakarā, klubs vaļā stundu iepriekš.

Biļetes: http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/164

Lembergs: vilcināšanās ar premjera kandidātu mazina ZZS ''politisko vilkmi''

lembergs_aivarskesteris_f64-small.jpg

Pretendentam jābūt ar idejām un aktīvam, citādi tas kļūšot par ''Straujumas ēnu''

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) vilcināšanās izvirzīt konkrētu premjerministra amata kandidātu pirms Saeimas vēlēšanām "būtiski samazina ZZS politisko vilkmi", šādu viedokli intervijā "Neatkarīgajai" paudis ZZS sadarbības partneres partijas "Latvijai un Ventspilij" līderis Aivars Lembergs, ziņo aģentūra LETA.

Viņš ilgus gadus bijis ZZS oficiālais premjera amata kandidāts, neskatoties uz kriminālām apsūdzībām. Taču šoreiz kā iespējamie ZZS premjerministra kandidāti neoficiāli minēti Raimonds Vējonis, Uldis Augulis un Jānis Dūklavs. Neviens vēl nav nosaukts konkrēti. Saeimas ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis iepriekš vēstīja, ka tas varētu notikt augusta beigās, bet Vējonis paudis, ka tik ilgi partija nevilcināšoties.

''Mūsu partija par šo jautājumu ir lēmusi, un tas ir izlemts jautājums,'' Lembergs saka intervijā nra.lv, ''mēs nepiedalīsimies skaistuma konkursā. Visām apvienībā esošajām partijām un tām, ar kurām slēgts sadarbības līgums, jāizvērtē iespējamās kandidatūras un jāpieņem lēmums. Esmu aicinājis ZZS un sadarbības partnerus pieņemt lēmumu par šo jautājumu jau pagājušā gada augustā un oktobrī. Diemžēl šis lēmums nav pieņemts līdz pat šai baltai dienai. Tas, manuprāt, būtiski samazina ZZS politisko vilkmi, jo nerada konkurenci Straujumai un citu partiju izvirzītajiem premjera kandidātiem.''

Kā uzsver Lembergs: ''Pluss ir tad, ja premjera kandidāts ir aktīvs, tam ir idejas, ideju pamatojums un organizatoriskā vilkme. Ja viņam nav šādas vilkmes, ja viņam nav viedokļa, ja viņš nav gatavs diskutēt ar esošo premjeru par vienu vai otru jautājumu un paust arī alternatīvu viedokli, tad šādam premjera kandidātam nav jēgas, jo tad viņš kļūst par, šajā gadījumā Straujumas kundzes, ēnu, bet par ēnām neviens nebalso.''

Izstāde "1514. Grāmata. 2014"
ll_507272.jpg

Līdz 2015.gada 1.aprīlim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā http://www.lnb.lv skatāma izstāde "1514. Grāmata. 2014"http://www.lnb.lv/lv/foto-galerija/izsta… , kas ir unikāla un katram dziļi personiska iespēja aizceļot 500 gadu senā pagātnē — saprast, ka grāmata bija un ir spēcīgs medijs ikviena cilvēka dzīvē — arī tad, ja kāds apgalvo, ka grāmatas nelasa.
Izstāde "1514. Grāmata. 2014" redzamas 1514.gadā izdotas 80 grāmatas, rāda, ka saskare ar grāmatu, kā īpaša kolektīva pieredze, ir veidojusi katru no mums.
Vairāk lasīt
Līgatnes pagasta bibliotēka

Frank (2014)

tt1605717.jpg Komēdija, Drāma, Mistika

Jon, a young wanna-be musician, discovers he's bitten off more than he can chew when he joins an eccentric pop band led by the mysterious and enigmatic Frank.

filmas ONLINE
Filmas latviešu valodā
Filmas KINO

Postcard from Liverpool

While on vacation in UK I can’t stop thinking of this possible research somebody should do.

As usually, we are staying at houses listed on Airbnb and provided by welcoming people. Sure, Airbnb is about [comparatively] cheaper lodging, but it’s also about so much more. If renting a room or part of a house, one’s officially allowed to peek into stranger’s fridges (“I have chilled water there for your use!”), check out their wardrobes (“Here, have some hangers for your clothes!”) and unintentionally evaluate how tidy / messy they are. There are personal photos on walls, notes under fridge magnets and shampoos and face creams lined on bathroom shelves. Suddenly one feels like back in a dormitory / visiting a friend never seen before. I’m sure there are details and things depending on cultures and describing flats and houses around the globe and I’d be really up for reading a report from someone collected those observations.

On a side note, the vacation doesn’t mean there’s no work done. There’s something in the process and I suggest you subscribe for my newsletter as those having subscribed will be the first to know what’s happening here, in my freelancer’s office (that I carry around wherever I go). So, scroll down and subscribe! First newsletter to be sent in September!

2014.07.30

Viena bilde 2014.07.30

IMG_7284_1

Blondblackblonde Vasaras Festivālā

[Virsraksts nav norādīts]

DELFI. Zibens Rīgā iespēris kādam vīrietim. Straujuma dodas atvaļinājumā.

Pavlovas kūka

Pagatavošana Olām atdala baltumus un atsevišķi dzeltenumus. Olu baltumus saputo ar sāli un izvēlēto cukuru, ko pievieno pakāpeniski. Masai pievieno kartupeļu cieti. Uz cepamā papīra aplī izklāj masu. Var veidot arī mazus apļus jeb mazās Pavlovas. Cep stundu, pusotru 200 grādu temperatūrā. Noslēgumā temperatūru var samazināt. Būtiski nevērt vaļā krāsns durvis, jo masa saplaks. Noņem […]

Tokijas pilsētas apskati papildina nindzu kaujas

Japānas lielākā ceļojumu aģentūra ir izdomājusi Tokijas pilsētas apskati papildināt ar dažiem tradicionāliem elementiem, kas iekļauj gan zobenu vicināšanu, gan lēkājošas nindzas.

Kā izgriezt simbolu 2

Piedokumentēt savas domas ir noderīgi arī tāpēc, lai pēcāk varētu paskatīties kas ir mainījies.

Uzmeklēju kā kādreiz (tālajā 2009), lai atrastu simbolu virkni rakstīju savu funkciju:
http://dll.lv/ka-izgriezt-simbolu-no-web-lapas

Tagad jau vairs neviens tā nedara un tādām vajadzībām izmanto preg_match:

/*jasamekle starp kautkas un #*/

$string = “kautkashello world#”;
preg_match(‘/kautkas(.*?)#/’, $string, $match);

var_dump($match);
/*
rezultats:
array(2) { [0]=> string(19) “kautkashello world#” [1]=> string(11) “hello world” }
*/
echo “$match[1]“;
/*
rezultats:
hello world
*/

Related posts:

 1. Kā izgriezt simbolu no WEB lapas..
 2. Lapas redirect

Vārdi, kas nav arī latviešu valodā.

Tulkojums no krievu valodas, tāpēc par pirmo teikumu nav jābrīnās, taču, ja padomā par zemtekstu...
Krievu valoda ir pati satriecošākā, jo sazinoties ar šo valodu var burtiski ar pāris vārdiem [izcēlums mans — I.B.] izteikt veselu emociju un jēdzienu spektru. Taču tik un tā citās pasaules valodās ir teicieni, ko krievu valodā var aprakstīt tikai ar gariem un plašiem paskaidrojumiem.
Lai jūs varētu cienīgi papildināt savu leksiku, piedāvājam iepazīties ar tādiem vārdiem, kas krievu valodā nav, bet noderētu.

Roze

10549635_259412570916435_1543084995_n.jp

via Instagram http://instagram.com/p/rD7oQCoVYZ/

Mans internets: bh.id.lv/internets

gyhFtLCRyWo

DIENAS DZIESMA: Cassandra Wilson - Time After Time

Madeira (2.05.-10.05.2014.) – devītā diena

Sakrāmējuši mantas, kāpām lejā uz pirmo stāvu, lai atdotu dzīvokļa atslēgas. Recepcijas darba laiks bija rakstīts no 10.00, bet mums nācās gaidīt vismaz pusstundu. Lai nezaudētu laiku ejot, līdz centram aizbraucām ar autobusu un pa taisno devāmies uz laivu piestātni, … Continue reading