Nākamgad elektrības cena mājsaimniecībām var augt līdz pat 30%

elektr_ba_kaspars_krafts-small.jpg

Patlaban gatavību tirgot elektrību mājsaimniecībām izteikuši septiņi uzņēmumi

Mājsaimniecībām prognozējamais elektroenerģijas cenu pieaugums pēc 2015.gada 1.janvāra varētu būt 15-30% apmērā, ceturtdien preses konferencē teica Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jurijs Spiridonovs.

To Spiridonovs secinājis, izvērtējot patlaban pieejamo informāciju par elektrības tirgotāju publiskotajiem piedāvājumiem, vēsta "Nozare.lv".

Patlaban gatavību tirgot elektrību mājsaimniecībām izteikuši septiņi uzņēmumi, taču piedāvājumus izstrādājuši trīs - "Latvenergo", "Baltcom" un "Win Baltic".

 

Ģimenes ārstu seminārs

Liepājas domē notika ģimenes ārstu seminārs.

Ar Gruzijas vēstnieku pārrunā sadarbības iespējas (FOTO galerija)

Lai pārrunātu turpmākas sadarbības iespējas un iepazītos ar Liepājas potenciālajām iespējām,  šodien, 23.oktobrī, Liepājā darba vizītē bija ieradies Gruzijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Teimurazs Džandžalia (Teimuraz Janjalia).

2. vidusskolā atklāj muzeju

Darba vieta: Rda

viss ir pateikts pareizi par R.D.A.,stradaju tur vairakus gadus.viniem tu esi pedejais s... strada tikai.Un reg.vaditaja tur vispar SUPERBOSS. IZVERTEJIET VAI JUMS TUR VAJAG KAJU SPERT! Vidējais novērtejums: 1.67
Tavsdarbslv?d=yIl2AUoC8zA Tavsdarbslv?d=qj6IDK7rITs
yg7fk15eWOA

Filmas «Nezūdošais ļaunums» un «Kaulu pilsēta» plāno pārvērst TV seriālos

3909167445448ed8710d886.76792562.jpgVācijas kino kompānija «Constantin Film» plāno uzņemt TV seriālus, kuru sižets tiks ņemts no filmām «Kaulu pilsēta» un «Nezūdošais ļaunums», vēsta ārvalstu mediji.

Dāvids Gvets koncertā palaida winampu un visiem prieks.Dāvids Gvets koncertā palaida winampu un visiem prieks.

Star Wars grāmatas

hamblbandl’ā paķēru star treku un star wars grāmatas/komiksus.

star wars vairāk patīk, izdomāju, ka jāsāk no sākuma, ar pirmo, lai hronoloģiski.
pameklēju un jā, nezinu vai gribu vēl lasīt :D
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_Legends_books

http://i.minus.com/ibuNJNUi1NR13k.gif

'Ciemos' dalībnieki vēlas nokrāsot Kozmena ūsas

TV viedspēles Ciemos vadītāja Kozmena vizuālais tēls neatstāj vienaldzīgu nevienu, arī dalībniekus. Tāpēc Viesītes komandas dalībnieks Alfons Žuks atzinies nelielā noslēpumā – spēlētāji vēlas nokrāsot Kozmena ūsas zaļā krāsā un gatavojas slepus nodzīt vienu pusi no tām.

Tehnoloģiju rubrika @ radio Star FM “Zoopasta” #117 [23.10.2014]

23. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts.

Raidījuma ierakstu arhīvs pieejams arī iTunes.

4hGs9GlFuhE

Par 905 000 dolāru izsolē pārdots viens no pirmajiem Apple 1 datoriem

Izsoļu nams Bonhams vakar Ņujorkā par 905 000 ASV dolāru pircējam, kas nav vēlējies atklāt savu personību, pārdevis vienu no pirmajiem Apple 1 datoriem. Bonhams pārstāvis apliecinājis, ka dators ir darba kārtībā, taču pirkuma summa krietni pārsniedz paredzēto 300 000 – 500 000 dolāru pirkuma summu. Iepriekšējo Apple 1 datoru 2012. gadā par 374 500 ASV dolāriem pārdeva izsoļu nams Sothebys.

Jebkurā gadījumā šī ierīce ir ar milzu vēsturisku nozīmi, jo Apple 1 aizsāka saprotamu un relatīvi vienkārši lietojamu personālu datoru ēru. Apple 1 nav pirmais dators, taču līdz tam tie tika tirgoti izjauktā stāvoklī un pircējam pašam bija tas jāsalodē kopā.

Tiek uzskatīts, ka pārdotais dators ir viens no pirmajiem 50 Apple 1 datoriem, ko 1976. gadā savas ģimenes garāžā uzbūvēja Stīvs Džobss kopā ar Stīvu Vozņaku. Iesākumā par šo datoru nebija lielas intereses un tikai pēc Stīva Džobsa aktīvas darbības, šo datoru 50 eksemplāros pasūtīja Byte Shop elektronikas preču veikala īpašnieks Pols Terels. Par katru datoru viņš bija gatavs maksāt 666.66 ASV dolārus. Pēc naudas saņemšanas par pirmo datoru partiju, abi Stīvi radīja vēl 150 Apple 1 datorus, ko pārdeva saviem paziņam un citiem izplatītājiem. Tas bija Apple leģendas sākums.

Pozitīvi!

1rlpS4x


Ienāc Joku.Bedre.Lv :)

RTU Rektora kausa izcīņa 2014./2015. studiju gadā ir sākusies

Student, ir pienācis īstais laiks, lai no skapja izņemtu jauno sporta tērpu un veiktu pirmos iesildīšanās vingrinājumus, jo pavisam drīz sāksies fakultāšu sportiskās sacensības par galveno balvu – RTU Rektora kausu.

Tās ir sacensības, kurās piedalās visu RTU fakultāšu studenti, lai pierādītu, kura RTU fakultāte ir sportiskākā un saliedētākā  2014./2015.studiju gadā.

Šajā studiju gada laikā tiks organizēti desmit sacensību posmi: galda tenisā (siev., vīr.), strītbolā (vīr.), volejbolā (siev., vīr.), krosā (siev., vīr.), lietišķajā šaušanā (siev., vīr.), boulingā (siev., vīr.), skvošā (siev., vīr.), peldēšanā (siev., vīr.) un aerobikā (siev.). Sacensību noslēguma posms kā katru gadu būs RTU Sporta diena, kur fakultāšu komandām tiks dota izšķirošā iespēja studentiem mainīt savas fakultātes vietu kopvērtējumā.

Sacensību galveno nolikumu skatīt šeit.

Sacensību norises laiki tiks publicēti divas vai trīs nedēļas pirms sacensību norises.

Pirmie sacensību posmi norisināsies:

Aicinām ieskatīties sacensību nolikumos un jautājumu gadījumā rakstīt e-pastu uz: sportaklubs@rtu.lv

 

 

Brīvā laika pavadīšanas iespējas skolēnu brīvlaikā – radošas nodarbības un reindžeru nometne

1414061686_970.jpg

Skolēnu rudens brīvlaikā – no 27. līdz 31.oktobrim, novada skolēniem ir iespēja piedalīties radošās nodarbībās Siguldas novada Jaunrades centra brīvā laika pavadīšanas bērnu centrā „Ideju namiņš”, kur norisināsies „Sajūtu pētnieku laboratorija” vai izzināt norises dabā, pievienojoties Gaujas nacionālā parka Jauno reindžeru dienas nometnē.

Siguldas novada Jaunrades centra brīvā laika pavadīšanas bērnu centrā „Ideju namiņš” katru dienu notiks radošās nodarbības, sajūtu eksperimenti, ekspedīcijas svaigā gaisā, kuru laikā skolēni pētīs apkārtējās vides parādības un izzinās pasauli ar visām maņām – redzi, tausti, ožu, dzirdi un garšu. Nedēļas garumā skolēni varēs piepildīt sajūtu somas gan ar praktiskajiem darbiem, gan ar iespaidiem. Katrs varēs izmēģināt savus spēkus teātra mākslā – veidosim paši savu teātra izrādi.
„Sajūtu pētnieku laboratorija” darbosies Siguldas novada Jaunrades centrā, Skolas ielā 3 no plkst.10.30 līdz plkst.17.00. Informācija pa tālruni 67973863.

Savukārt aktīvos un zinātgribošos jauniešus vecumā no 11 līdz 15 gadiem, kurus interesē daba, aicina iesaistīties Gaujas nacionālā parka Jauno reindžeru dienas nometnē, kas norisināsies no 27. līdz 31.oktobrim.
Nometnes dalības maksa – 10 eiro tiks izlietota, lai nodrošinātu skolēniem veselīgas ēdienreizes. Pieteikšanās nometnei notiek līdz 25.oktobrim.
Nometni organizē Gaujas nacionālā parka fonds sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi un Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Plašāka informācija pieejama pa tālruni 26433668 (Anda Andrušaite).

Bobbie Altiser – Colony Bmx 2014

0-7.jpg

BMX braucējs kam patīk pie darba pielikt priekšējās bremzes. Un viņam tas varen labi izdodas!!

Bobbie has to be one of the most entertaining riders to watch and film, This video was basically filmed over two weeks. One week in California back in March then another week in September when we tripped up to Utah. I honestly don’t think this song could be used for anyone but Bobbie but i feel it works really well. I hope you guys enjoy it as much as I did making it with Bob…

Filmed & edited by Cooper Brownlee

www.colonybmx.com.au
@colonybmxbrand

 

Ieskats HTML5 video lauciņā

Pēdējā laikā arvien biežāk nepieciešams izmantot html5 video. Galvenokārt tas ir nepieciešams, lai varētu ar JavaScript tos apstrādāt un vadīt. Protams, var izmantot YouTube un YouTube JavaScript API, taču reizēm jābūt pilnīgi neatkarīgam. Tad nu neliels domu apkopojums.

[..]

Decembrī notiks Latvijas skolu mini handbola festivāls

5. decembrī Dobeles sporta hallē, Tēvetes ielā 10, norisināsies Latvijas skolu mini handbola festivāls 3. un 4. klašu (2004. – 2005. gadā dzimušajiem) skolēniem.

Dabiskuma un zaļā dzīvesveida uzvaras gājiens

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku izvēlas pievērsties tā dēvētajam zaļajam dzīvesveidam, ne vien lauku izvēloties saimniecībās audzētus un ražotus produktus, bet arī cenšoties savu ikdienu padarīt arvien pietuvinātāku dabai. Piedāvājam iepazīties ar dažām no populārākajām tendencēm, kas valda gan pasaulē, gan arī Latvijas sabiedrībā.

Par dāvanām

The post Par dāvanām appeared first on SunsFuns.lv.

Smagais vakars “Fonoklubā” ar “Don Gatto”, “Insane” un “Spit It Out”

Smagais vakars “Fonoklubā” ar “Don Gatto”, “Insane” un “Spit It Out” Piektdien, 24. oktobrī, plkst. 20:00 Cēsu “Fonoklubā” sagaidāms hardcore mūzikas vakars ar pašmāju grupu “Spit It Out”, kā arī Ungārijas vienībām “Insane” un “Don Gatto”.

“Insane” ir uzskatāma par vienu no ievērojamākajām Ungārijas smagās mūzikas apvienībām, kas, dodoties regulārās Eiropas koncertturnejās, arī Latvijas auditorijai ir labi pazīstama, viesojoties gan klubos, gan arī vairākkārt uz festivāla “Fonofest” galvenās skatuves.

Savu skanējumu ieturot labākajās un enerģiskākajās “hardcore” tradīcijās, “Don Gatto” ir īpaši jaudīga dzīvās uzstāšanās grupa. Devušies Rietumeiropas turnejās kopā ar vairākām ievērības cienīgām grupām, “Don Gatto” savā CV tur uzstāšanās arī ar “Hatebreed” un “Napalm Death”. Kopīgā turnejā ar “Insane”, viņi ir nobrieduši piektdien Cēsīs atrādīt labāko no Ungārijas hardcore skatuves. 

Cēsu alternatīvo skatuvi jau vairākus gadus dzīvu palīdz uzturēt hardcore apvienība “Spit It Out”, kas īpaši aktivizējusies ir pēdējā laikā, izdodot gan savu debijas EP, gan piedāvājot video dziesmai “My Strenght”, gan šajā rudenī sniedzot mini-tūres cienīgu koncertu sarakstu Latvijā. 

Labvēlīgais Tips šovakar sāks koncertu sēriju Palladium

cb01_15420344859_7731da2513_jpg.jpg

Šajā rudens visaukstākajā dienā grupa Labvēlīgais Tips aicina uz pirmo trīs  koncertu ciklā, kas attiecīgi šo ceturtdien, piektdien un sestdien izskanēs koncertzālē Palladium. Pēc neliela atvaļinājuma grupa pilnā sastāvā ir gatava ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī, kas rudens drēgnumu un pelēkumu aizslaucīs, kā sala skartās lapas. Varat nešaubīties – ballīte būs!

Kā zināms, grupas Labvēlīgais Tips koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu - tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Brīnums, bet dažas biļetes vēl aizķērušās nenopirktas. Pēdējās no tām iegādājamas Biļešu Paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma - kas laikus nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Foto: Publicitātes foto

Mūķene iedzied Madonas hītu "Like a Virgin" [video]

3154242575448d3bc678fa5.72638186.jpgInterneta sensācija, mūzikas konkursa "The Voice" uzvarētāja mūķene Kristīne iedziedājusi un piešķīrusi jaunas krāsas Madonas hītam "Like a Virgin".

Pavadonis met ēnu by Anatols Imermanis

Pavadonis Met ēnuMana sērijas „Piedzīvojumi. Fantastika. Ceļojumi.” epopeja turpinās. Šī ir 27. no 147 grāmatām, kuras esmu apņēmies savākt un izlasīt. Tā kā negribēju neko garu un neko jaunu, nolēmu izlasīt vēl kādu grāmatu no man jau pazīstamā Mūna un Deilija detektīvaģentūras sērijas.

Mūns un Deilijs vēl strādā policijā, un viņu redzeslokā nonāk dīvains noziegums. Kāds pilsonis Spituels tiek nogalināts īres namā. Izmeklēšana nonāk strupceļā, visi pierādījumi liecina par krievu specdienestu iejaukšanos. Izmeklēšana noris Sputīka ēnā, kuru nupat kosmosā palaidusi Padomju Savienībā. ASV iedzīvotāju apziņai tas ir tāds trieciens, ka viņi visur ir gatavi saskatīti krievu sazvērestību.

Nu jau varu ar zinošu sejas izteiksmi teikt – tipisks Imermanis. Detektīvs vairāk domāts, lai ilustrētu ASV rusofobiju, komunistu medības un citas piecdesmito gadu beigu aktualitātes. Tas viss notiek tikko palaistā Sputņika ēnā. Amerikā visi runā tikai par šo tēmu, avīzes diktē pūlim pareizās domas, un tas labprāt seko. Mūna un Deilija darbības vide ir tipiska Padomju rakstnieku ASV, kurā daži puslīdz godīgi personāži, kas ironiski attiecas pret kapitālismu, cenšas darīt lietas pareizi, pēc labākās sirdsapziņas. Pārējais darbības fons ir mietpilsonisks, kur katru indivīdu interesē tikai pašiem savs labums. Lieciniekus uztrauc nevis notikušā būtība, bet gan tas vai viņš ir redzējis vairāk par kaimiņu. Policijas priekšnieks vairāk domā par politiku nevis par patiesības noskaidrošanu. Žurnālisti ir gatavi piemelot par jebko, lai tikai uzpūstu sensāciju. Ak, jā un šajā Amerikā pār visu valda nauda.

Grāmatas tēli un to izaugsme nav nekas tāds, par kuru būtu vērts ieminēties. Savā starpā viņi atšķiras tikai ar vārdiem, pārējās rakstura īpašības autors piemeklē pēc vajadzības. Tādi cilvēki, karikatūras, kuras pareizā vietā tekstā izbīdīt ārā ar kādu teikumu vai frāzi. Bet tēlu attīstība jau arī nemaz nav grāmatas mērķis.

Slepkavība un izmeklēšana ir izmantota, lai PSRS lasītājam parādītu, kāds balagāns ir visa tā ASV brīvība. Tajā valda korupcija, valsts piesegtas slepkavības, viltus apsūdzības. Vienu vārdu sakot, viss ir slikti. Jauks propagandiskā stāsta piemērs, it kā detektīvs, tomēr uzrakstīts ļoti viduvēji. Arī pats autors atzīst, ka detektīvs te ir tikai tā ironiski, un precīzāk iederētos romāns pamflets. Bet neskatoties uz visu šo, tīri labs lasāmais, kas nedaudz aizveda mani atpakaļ bērnībā.

Centrālās grāmatas idejas ir likt lasītājam saprast sekojošas lietas. PSRS raķetes izgudroja paši, un neko ASV nav spiegojuši. Paraugprāvas pret it kā PSRS spiegiem ASV ir kapitālistu safabricējums, lai pazudinātu pilnīgi nevainīgus cilvēkus. Padomju spiegs, ja viņu noķers, tiks ārā no jebkādiem amerikāņu cietumiem un nebaidīsies to pateikt izmeklētājiem acīs. Amerikāņi no krievu Sputņika ir pielikuši bikses, un nav tālu tā diena, kad PSRS panāks un apdzīs ASV, kas jau stāv bezdibeņa malā.

Lieku 6 no 10 ballēm. Lasāms vairāk kā vēsturiskā propaganda, detektīvstāsts ir viduvējs un detektīviem visa izmeklēšana ir kā aklas vistas mēģinājumi uzknābt graudu. Toties grāmatas autors ir salicis tajā tiem laikiem visus nepieciešamos kapitālistiskās iekārtas nosodījumus, un domāju tādēļ šī grāmata vispār ir tikusi līdz publicēšanai. Lasīt var, ja ļoti interesē latviešu rakstnieku piecdesmito gadu detektīvu rakstīšanas mēģinājumi, apvienojot tos ar pamatīgu propagandas piešprici.

Līdzīgi raksti

Hey, buddy!

Aicinām uz čellista Floriāna Arnicāna /Rohn/ meistarklasi

2014.10.29: Šī gada 29. oktobrī plkst. 10.00 JVLMA aicina visus interesentus uz Floriāna Arnicāna /līdz šim pazīstama kā Florian Rohn/ meistarklasi 122. telpā. Floriāns Arnicāns, Šveicē dzīvojošs vācu čellists, ir aizrautīgs mūziķis ar plašu solomākslinieka, kamermūziķa un orķestra mūziķa pieredzi. Studējis Veimāras un Diseldorfas Mūzikas augstskolās, papildinājis

priekšstati

14ig5jt.png
2r5c5th.jpg
j14si1.jpg

bonus track by dj aivars garda:

6i4g2g.jpg

Kāpēc Ilmārs Mežs priecājas?

Iedvesma šim rakstam man nāca pēc mūsu zināmākā demogrāfa Ilmāra Meža ieraksta Twiterī.
Latvijā šg sept.dzimuši 1952, miruši 2321. Šogad dzimstība 6% lielāka kā pērn, un 17% lielāka kā 2011.g. Uzlabota demogr.politika nes augļus
— ILMĀRS MEŽS (@demografs) October 20, 2014
Protams ir pacilājoši domāt par dzimstības pieaugumu, tomēr papētot situāciju un statistiku rūpīgāk, jāsecina, ka šī paziņojuma optimisms ir absolūti nepamatots. Turklāt no demogrāfijas pētnieka pat apbrīnojami neprofesionāls. Zemāk paskaidrošu, ko es ar to domāju.

Demogrāfiskais dzimstības rādītājs, kuru vērojam šodien, pavisam tieši ir atkarīgs no šī rādītāja pirms aptuveni 25 gadiem. Tāds ir aptuveni vidējais jauno vecāku gadu skaits mūsu valstī. Bez tā arī ir citi lielumi, bet tomēr šis rādītājs ir tas, kurš parāda prognozējamo tendenci, ja vien nav bijuši kari, globālas katastrofas, masveida imigrācijas vai emigrācijas. Mūsu gadījumā ir notikusi lielas iedzīvotāju daļas emigrācija, kas demogrāfisko situāciju padara vēl negatīvāku, bet par to vēlāk.
Tātad, pamatojoties un šādu, 25 gadu pagātnes izvērtējumu, izveidoju sekojošu grafiku.
Screen%2BShot%2B2014-10-23%2Bat%2B11.43.
Šajā grafikā esmu attēlojis reālos statistiskos dzimstības rādītājus pa gadiem kopš 1950. gada (sarkanā krāsa). Zaļā krāsā ir teorētiskais dzimstības rādītājs ar 25 gadu nobīdi, t.i. pieņēmums, ka šādā vecumā cilvēki sevi "atražo" dzemdējot 2 bērnus. Tas ir teorētiski, jo reāli vidējais rādītājs, kad sievietei dzimst otrs bērns būs tuvāk 30, bet teorijā tas daudz neko nemaina. Šāds grafiks parāda nākotnes demogrāfiskās tendences. Ko tad te mēs redzam?
Pirmkārt 80tie gadi ir bijuši ar pozitīvu demogrāfijas bilanci. Neesmu detaļās pētījis kāds ir iemesls tādam dzimstības pieaugumam, bet nu tur varētu būt gan tas, ka vienkārši ģimenēs dzima vairāk bērnu, gan tas, ka pie mums iebrauca arī cilvēki no citām PSRS valstīm. 90to gadu sākumā sākās straujš dzimstības kritums. To varētu skaidrot ar pēcatmodas krīzi - darba vietu samazināšanos, neskaidrību par nākotni utt. Šajā laikā no Latvijas emigrāja arī vairākas krievu ģimenes, līdz ar to šeit ir arī emigrācijas rādītājs, kurš turpinājās atveroties iespējai arī latviešiem atstāt savu valsti, lai dotos darba meklējumos uz Īriju, Lielbritāniju un vēlāk arī Vāciju un Skandināviju. Es domāju, ka tas zaļā grafika pārsvars pār sarkano skaidrojams tieši ar emigrāciju. Un šeit prognozes vairs galīgi nedod pamatu optimismam.
Lai varētu runāt par kaut kādiem vērā ņemamiem augļiem, šobrīd dzimstībai mūsu valstī būtu jābūt vismaz 2x lielākai par esošo. Bet ir 6% pieaugums, kas skaitliski nozīmē to pašu pieaugumu, kāds bija pirms 25 gadiem. Tātad mums ir nevis pieaugums, bet vienkārši neslīdam dziļāk demogrāfiskajā bedrē. Pagaidām. Bet paskatīsimies kas notiks pēc 2020. gada turpinoties šai tendencei (un nav nekāda pamatojuma uzskatīt, ka tā tas neturpināsies). Šis grafiks skaudri parāda, ka pēc 10 gadiem dzimušo skaits Latvijā būs uz pusi mazāks, nekā tas ir tagad. Ja vien vidējais bērnu skaits ģimenē nebūs 4 (un nemānīsim sevi, jau 2 bērni ir tāls sapnis). Tātad mēs nevis braucam augšā kalnā, bet savā lejupslīdē esam drusku samazinājuši ātrumu pauguriņā pirms pamatīgas nogāzes. Tas nozīmē ka pēc nepilniem 20 gadiem skolēnu skaits būs vēl 2x mazāks nekā tas ir tagad. Skolu un bērnudārzu aizvēršanās ir neizbēgama un viss tālākais būs tikai ar sniega bumbas efektu...
Es neesmu pesimists, bet mani tracina nepamatots optimisms. Ir pozitīvi Ilmāra Meža klauvējieni vismaz pie Nacionālās Apvienības durvīm un kaut kādi pabalstu risinājumi vecākiem. Bet lepoties, ka tie ir vērā ņemami augļi, piedodiet. Saprotu, ka Meža kungam tagad ir jāslavē Nacionāļi, jo vismaz kaut kas ir izdarīts, bet nu tas taču nav nopietni.
Lai mūsu valsts neattaptos pilnīgā bedrē, tad te ir jādomā arī par tām lietām, kur NA nekad mūžā roka necelsies un tā saucas masveida imigrācija. Protams, ir arī citi ceļi. Piemēram raudzīties uz Latviju, kā uz ekskluzīvu valsti, kur dzīvo maz cilvēki un ir mazs administratīvais aparāts. Man patiktu šāds ceļš, bet tam es ticu vēl mazāk, kā imigrantu vilināšanai. Pagaidām gan mums notiek politika - ja problēma būs, tad arī domāsim. Bet būs jau par vēlu. Un ja būsim objektīvi, jau ir par vēlu.
Es aicinu sabiedrībā dzirdamos cilvēkus, ar Ilmāru Mežu priekšgalā, stiprāk skandināt trauksmes zvanu mūsu valsts pastāvēšanas apdraudējumam. Viss nav slikti, viss būs slikti!

"Es sapņoju, ka dzemdēju kaķēnu..." un citi tipiski grūtnieču sapņi. Ko tie nozīmē

Sapņi grūtniecības laikā ir īpaši, dažreiz tie atklāj sievietes slēptākās bažas un gaidas. Ļoti bieži sievietes, kas gaida bērnu, sapņo līdzīgus sapņus, tāpēc to pastiprinātai izpētei pagājušā gadsimta  70. gados pievērsās psihologs un neirologs Alans Siegels. Viņš secināja, ka lielākoties visu līdzīgo sapņu pamatā sievietēm ir arī ļoti līdzīgas bažas – vai es būšu laba mamma un vai ar manu bērnu viss būs kārtībā? Kļūt par vecāku, mammu, ir nopietnas izmaņās ierastajā dzīvē, stress un hormonālās svārstības tikai paspilgtina apstākļus, tāpēc tas viss atspoguļojas arī mūsu nakts kino seansos. 

PRhyme (Royce Da 5’9” & DJ Premier) — U Looz (video)

PRhyme kaceklis un līdz ar to arī pēdējo pāris gadu labākais publicētais Premjera bīts ticis pie “U Looz” nosaukuma un verbāliem papildinājumiem. Decembris.

G9bWXONwnzg

25 veidi kā sasiet šallīti

25 veidi kā skaisti sasiet šallīti

The post 25 veidi kā sasiet šallīti appeared first on Hitnet.lv.