Taisna un loģiska tā Alīses iela.

Go home, Alīses iela, you're drunk pic.twitter.com/kwF8XXF59O

— Mildas Laiks (@MildasLaiks) March 2, 2015


Taisna un loģiska tā Alīses iela.

Kā uzcelt iglū

Kā uzcelt iglū

Plāno ceļojumu uz Arktiku vai ceri uz ziemas atgriešanos, bet nezini kā uzcelt no sniega iglū? Šī videopamācība likvidēs šo balto plankumu tavās zināšanās!

The post Kā uzcelt iglū appeared first on Hitnet.lv.

[Virsraksts nav norādīts]

cik gan viegli būt ir par no visiem izraidīto
tad jāmīl nav vairs it neviens vai jāatsmaida agros rītos
paliks viens
kam nav ko teikt vairs it nevienam
savas dienas
tev laikam jāpaliek būs vienam

cik gan garš ir ceļš no taviem puspavērtiem plakstiem
līdz vairs tevis nav un manis, jā tās dienas ātri paskrien
līdz vairs nav
šeit neviens un vairs neviena
kāds tev lūdz
vēl palikt dažas dienas

ilgi tevi saucu gadiem senās foto bildēs
vienmēr gaidu, bet es zinu, ka neviens tur neatbildēs
kā ikreiz
kad tevi saucu atskan klusums
neaiztiec
tas tikai nesen atplēsts pušums

paliec vēl uz brīdi, ļauj man tevi vienu atstāt
esmu vēstule bez markas kuru nepieņēma pastā
paliks viens
kam nav ko teikt vairs it nevienam
savas dienas
tev jāpaliek būs vienam

Vieglas brokastis

1. What is ComRaD?

The Combat Rations Database (ComRaD) is an interactive, educational website designed for visitors to view accurate, up-to-date nutritional information on individual combat ration menus as well as the individual food components packed inside them. ComRaD enables Warfighters, Military Dietitians, Food Service Officers, and leaders to learn about the nutritional content of their combat rations and use this information to help with fueling for optimal performance. ComRaD is a collaborative effort between the Human Performance Resource Center, Natick Soldier Research, Development, and Engineering Command, and United States Army Research Institute of Environmental Medicine.

2. What is MRE™?

MRE™, or Meal, Ready-to-Eat™, refers to the primary pre-packaged, portable, individual operational ration used by the U.S. Armed Forces. The latest technology and extensive research have gone into preparing today’s MRE™. Each MRE™ meal bag is a complete single meal that includes an entree, side, bakery items, condiments, and beverage mix. Four of the 24 menu varieties available are vegetarian. A flameless ration heater included in the MRE™ meal bag allows for a hot meal on the go. Ongoing research continues to produce ever-more-appetizing menu items that provide the best nutrition possible to optimize Warfighter performance. For more information, you can download a factsheet about MREs™ and a separate factsheet about vegetarian MREs™.

vara bungas: Noderīga vietne. Jā, karavīri skaita kalorijas kā meitenes. Mērķi gan tam ir citi :)  Precīzi aprēķinot kalorijas patruļā nenāksies stiept uz muguras lieku pārtiku, tās vietā labāk paņemt patronas un ūdeni. Tieši šādā secībā.


Tagged: bruņojums, drošība, gatavība, ideja

Sadzīves ainiņas – Luksofors

Ķīšezera un Rusova ielu krustojumā nesen tika uzstādīti luksofori. Viss ļoti forši un smuki, tikai ikdienā šeit braucot, likās, kaut kas šeit nav kā parasti. Un pavisam nesen es sapratu – šajā T veida krustojumā pretējais luksofors ar horizontālu pagarinājumu nostiprināts tā, lai būtu tieši pretī joslas vidum.

Ķīšezera un Rusova ielu krustojuma luksofors

Ķīšezera un Rusova ielu krustojuma luksofors

Un tad gribot / negribot sāku uzdot sev jautājumu – kāpēc?!? Par cik € sadārdzinājās projekta izmaksas izvirzot 3 prožektorus metru sāniski un cik bīstami satiksmei būtu, ja tas prožektors atrastos uz tā paša nelaimīgā vertikālā staba, pie kura piestiprināti Ķīšezera ielai domātie luksofori? :?

Nesteidzieties atbildēt, jau pats nojaušu, ka pie vainas visādas Eiropas regulas un patiesībā tā visiem būs labāk. Un pareizi vien ir, kas tad notiks, ja visi sāks būvēt luksoforus krustojumus pēc sava prāta, vēl pasarg Dies’ sāks mainīt vēl prožektoru krāsas! :o

Vecs un laimīgs: fotogrāfijas ar 100 gadus veciem cilvēkiem

Mūsdienu sabiedrībā valda jaunības kults un veci cilvēki lielākoties tiek uzskatīti par apgrūtinājumu. Taču, kā pierāda vācu fotogrāfs Karstens Tormālens ar savu foto projektu 'Happy at 100' ('Laimīgs 100 gadu vecumā'), arī večuki var justies ļoti laimīgi – pat tie, kuri jau sasnieguši 100 gadu slieksni.

Andromēda

2014.gada 11.decembrī beidzu skatīties torentos novilkto seriālu par Herkulesa piedzīvojumiem. Višus manus pukstus un iebrēcienus šī seriāla sižetu sakarībā var atrast šeit caur iezīmi Herkuless, kur pirmā lasāmā ir pēdējā lasāmā.
Skatoties seriālu ieinteeresēja galvenās lomas tēlotājs Kevins Sorbo. Izlēmu informāciju par viņu pameklēt māsā vikipēdijā. Un atradu. Tiesa, angliski. Bet ar manām ļoti vājajām valodas zināšanām pietika, lai saprastu viņa filmogrāfiju.
Tādēļ decembrī sāku vilkt fantastikas seriālu Andromēda. Seriāla lādēšanās ilgums manam kompim - 24 stundas.Protams, uz tik ilgu laiku atstāt ieslēgtu kompi un pie tā neko nedarīt ir kaut kā neekonomiski manā skatījumā. Tāpec vilkšana sanāca pa gabaliņm, pa druskai visu šo mņeū garumā. Vakar tikai beidza vikties. Toties jau iedarbināju arī pārējo divu viņa filmu vilkšanos. Viena būs vienkārši filma, otrs gabals - atkal seriāls.
Bet nu, par Andromēdu runājot. Cik nu saprotu, tas ir fantastikas seriāls, tam ir piecas sezonas, katrā 22 sērijas. Šovaka sākšu skatīšanās maratonu no citiem darbiem brīvajā laikā. Un paredzu, ka laikam jau tāpat, ka Herkulesam, man ik pa brīdim gribēsies redzētā iespaidā izteikties publiski. Tāpēc esmu pieviesusi jaunu iezīmi "Andromēda". Lai maniem lasītājiem būtu vieglāk orientēties manos izteikumos šajā sakarībā.
Visnotaļ iespējams, ka par šo seriālu, pēc tā noskatīšanās un savu n-to publikāciju veikšanas šeit, izveidošu apkopojošu apskatu LFFB lapai. Bet tas vēlāk.

Atvadas no Ņemcova, Kalnietes izraidīšana, pārmaiņas Latvijas degvielas tirgū un Krimas ekonomikas bēdas

Maskavā apglabāts Krievijas opozīcijas līderis Boriss Ņemcovs, Krievijas vēstniecība Latvijā skaidro Sandras Kalnietes "izraidīšanas" iemeslus, tikmēr Krima Krievijas sastāvā tā arī nav sagaidījusi labākus ekonomikas laikus. Savukārt Latvijā šī gada laikā par apvienošanos jau paziņojušas divas no lielākajām kompānijām - portāls "Delfi" piedāvā ieskatu aktuālajos otrdienas notikumos Latvijā un pasaulē.

Premjere viesosies Liepājā

Premjere Laimdota Straujuma ("Vienotība") piektdien, 6.martā, reģionālajā vizītē plāno apmeklēt Liepāju, aģentūru BNS informēja Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga. Straujumai pulksten 11:00 plānots apmeklēt izstādi...

EP prezidents Šulcs pieprasa Krievijas paskaidrojumu par Kalnietes neielaišanu valstī

kalniete_sandra_ukrina_afp-small.jpg

Mogerīni pārstāve: Šis lēmums ir acīmredzams pamata principu pārkāpums un ir pretrunā vīzu līgumiem

Eiropas Parlamenta (EP) prezidents Martins Šulcs pieprasījis Krievijai sniegt paskaidrojumus par EP deputātes Sandras Kalnietes neielaišanu Krievijā pirmdienas vakarā uz politiķa Borisa Ņemcova bērēm. Par to teikts viņa paziņojumā.

"Ne viena vien eiroparlamentāriešu nepamatota neielaišana Krievijas teritorijā, par ko liecina arī pēdējais gadījums ar EP deputāti Sandru Kalnieti, ir nopietns Eiropas Savienības un Krievijas attiecību un demokrātisko institūtu aizskārums," teikts Šulca paziņojumā.

Viņš norāda, ka ierobežojumi dažiem Eiropas pārstāvjiem iebraukt Krievijā tiek piemēroti bez jebkādiem paskaidrojumiem vai brīdinājumiem par to, uz ko tas attiecas. "Tas ļoti atšķiras no tā, par ko ES ieviesa savus ierobežojumus Krievijas pilsoņu ceļošanai," norāda Šulcs.

"Pēdējais gadījums ar Kalnietes kundzi, kurai tika aizliegts iebraukt, lai piedalītos Borisa Ņemcova bērēs, ir dubultnopietns, jo šajā laikā, kad izskan aicinājumi uz labu gribu, Krievijas varas iestādes turpina spiest uz visām pogām, kas ved tieši uz pretējo pusi no situācijas deeskalācijas," teikts EP prezidenta pazinojumā.

Krievijas lēmums ir acīmredzams pamata principu pārkāpums un ir pretrunā vīzu līgumiem, kas noslēgti starp Krieviju un ES, paziņoja arī ES augstās ārlietu pārstāves Federikas Mogerīni preses sekretāre Maja Kocijančiča. Viņa norādīja, ka neticams ir arī Krievijas sniegtais pamatojums Kalnietes neielaišanai valstī, proti, ka viņa ir drauds Krievijas drošībai vai sabiedriskajai kārtībai, raksta LETA/DPA.

Šī nav pirmā reize, kad Krievijā nav ielaists EP deputāts. Pagājušā gada septembra beigās Krievijā netika ielaista EP deputāte Rebeka Hārmsa. Tolaik Krievijas vēstnieks ES Vladimirs Čižovs paziņoja, ka deputāte iekļauta Krievijā nevēlamo personu sarakstā saistībā ar ES noteiktajiem ierobežojumiem vairākiem Valsts domes deputātiem.

 

Panākumi robotikas konkursā

gimnazijaŠīs mācību gads Limbažu novada ģimnāzijas skolēniem sākās ar jaunām iespējām – robotikas apguvi. Laikā, kad tik liela nozīme tiek pievērsta inženiertehniskajām profesijām, arī mūsu skolēni mācās konstruēt robotus, programmēt un veikt dažādus uzdevumus.

Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē tiek veikti ērģeļu mehānikas restaurācijas darbi

The Gunman

Kinostudija “OpenRoad” sadarbībā ar “Studiocanal” un režisors Pierre Morel(”Taken”, “From Paris with Love”) piedāvā jaunāko krimināldrāmu ar oskarotu un zvaigžņotu aktieru sastāvu galvenajā lomā. Filma pirmizrādi ASV kinoteātros demosntrēs 2015. gada martā. Jaunākā filma “The Gunman” Režisors: Pierre Morel Žanrs: asa sižeta, krimināldrāma Aktieri:  Sean Penn, Idris Elba, Javier Bardem, Ray Winstone , u.c. Izlaiduma […]

Jauniešu saeima: Laima Roķe

Aizsardzība un drošība,manuprāt,ir tāda tēma par kuru obligāti būtu jārunā skolās,piemēram, par atstarotāju nēsāšanu un drošību uz ceļa.

Taupām laiku un naudu

Kārtējo vakaru klaiņojot pa interneta plašumiem uzduros kam interesantam… Šķiet tas ir pavisam jauns saits kas nesen sācis darboties. Vismaz iepriekš par tādu nebiju dzirdējusi. Tā mērķis ir informēt tevi par izpārdošanām. Tātad, ja tev patīk iepirkties internetā – šis ir tev :) Viss ir ļoti vienkārši (un bez maksas :D ). Reģistrējies ( lūk […]

Ar ko sākt mājas būvniecību?

Atbilde – ar komunikāciju ierīkošanu! 

Jo tas prasīs ĻOTI daudz laika!

Tad nu šodien noslēdzās mūsu mājas pēdējais nepaveiktais darbs, lai māja būtu pilnībā pabeigta un apdzīvojama – ūdens pieslēgšana, svinīgi uzstādot skaitītāju!

WP_20150303_001

Mājai pamatus sāka likt 11. augustā, 27. augustā sāka būvēt Omatalo karkasu, ko SIA “Somu māja” pabeidza 6 darbdienās, tad SIA “Simts nami” veica apdari, pabeidzot vairumu darbu novembra beigās. Vēl atlika uzlikt parketu un ielikt durvis, bet parkets kavējās, jo elektrības trūkuma dēļ nebija iespējams izsildīt grīdu. Ja būtu laikus bijušas komunikācijas, māja būtu gatava jau pirms Ziemassvētkiem, proti, 4 mēnešu laikā! Līdz ar elektrības un ūdens kavēšanos šis laiks ieilga līdz pus gadam.

Te daži agrāki raksti, kas veltīti komunikāciju projektēšanai, saskaņošanai un ierīkošanai:

30. jūlijs, Būvprojekta saskaņošana un dokumenti

26. septembris, Pieslēgšanās Rīgas ūdens un kanalizācijas tīklam

25. novembris, Elektrības pieslēguma izbūve

3. decembris, Rīgas ūdens cinisms


[Virsraksts nav norādīts]

feisbuka montāža:

OlsGzUm.jpg

Novada bibliotēka piedāvā iespēju pieteikties konkursā jaunajiem lasītājiem

1388677802_761.jpg

Atzīmējot Raiņa un Aspazijas 150.jubilejas gadskārtu un atsaucoties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) aicinājumam, Siguldas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa ir reģistrējusies LNB un jaunatnes literatūras padomes rīkotajā dzejniekiem veltītajā konkursā jaunajiem lasītājiem „Plašā apvāršņa konkurss”. Konkurss iekļauts Raiņa un Aspazijas gada programmā „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, un to finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija.

Konkurss norisināsies trīs kārtās: lokālie konkursi, reģionālie konkursi, fināls, un trīs vecuma grupās: 1.- 4., 5.- 7., 8.- 9.klases.
1.kārtas konkurss notiks martā un to vērtēs bibliotekāri, izmantojot projekta darba grupas sagatavotos konkursa uzdevumus, materiālus un vērtēšanas kritērijus.

Konkursa galvenā balva ir iespēja piedalīties jauno lasītāju vasaras nometnē „Plašā Apvāršņa Pilsēta”. Tā būs vienu nedēļu ilga bezmaksas nometne Jūrmalā, kuras programmā līdztekus veselīgai atpūtai dabā būs grāmatām veltītas spēles un konkursi, muzeju apmeklējumi, ekskursijas, radošas nodarbības un tikšanās ar dažādu kultūras nozaru interesantām personībām. Aizrautīgajiem lasītājiem tā dos iespēju atrast jaunus draugus ar līdzīgām interesēm.

Ja Tevi ir uzrunājis šis konkursa pieteikums, tad nāc uz Siguldas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu, iepazīsties ar Raiņa un Aspazijas dzeju un reģistrē dalību konkursā!

Ar konkursa nolikumu un pirmās kārtas uzdevumiem iespējams iepazīties šeit, kā arī Siguldas novada bibliotēkā.

Informāciju sagatavoja:
Dzintra Kalniņa

“Made in Latvija” – džeza un fanka grupu konkurss

Katru marta un aprīļa ceturtdienu Omas Briljanta istabā, Audēju ielā 7, plkst. 20:00 notiks jazz/funk mūzikas koncerts, kura noslēgumā katra no grupām prezentēs konkursa ietvaros izlozētā latviešu skaņdarba autoraranžiju. Konkursa žūrija noteiks labāko aranžiju, kuras autori saņems balvas, bet visi skaņdarbi piedalīsies Made in Latvija jazz/funk CD tapšanā, ko īstenos Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmija. [...]

Noskaidrots planētas vīriešu vidējais peņa izmērs

Lai gan daudzi apgalvo, ka vīriešu dzimulocekļa izmēram nav nekādas nozīmes un visu izšķir mīlnieka prasmes, vīrišķā lepnuma garums tomēr ir viena no lietām, kas nomoka daudzus. Beidzot britu zinātnieki ieviesuši skaidrību, kāds tad ir vidējais peņa garums pasaulē, kas, iespējams, ne vienam vien kungam ļaus naktīs mierīgāk gulēt.

Darba vieta: Damira Sia

masinas nogurusas, saimnieks naudu zelo remontiem Vidējais novērtejums: 1.33
Tavsdarbslv?d=yIl2AUoC8zA Tavsdarbslv?d=qj6IDK7rITs

Savickis: LG akciju potenciālais pircējs “Marguerite” atbilst Latvijas interesēm

Eiropas finanšu institūciju izveidotais fonds “Marguerite”, kas izrādījis interesi iegādāties “Latvijas gāzes” (LG) akcijas kā investors atbilst Latvijas interesēm, otrdien LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja LG līdzīpašnieka “Itera Latvija” vadītājs Juris Savickis.

Savickis norādīja, ka Latvijas valstij jānopērk Vācijas koncerna “E.ON Ruhrgas” akcijas pašai vai, gadījumā, ja investors atbilst Latvijas interesēm, jāļauj tam iegādāties šīs akcijas, vienlaikus tomēr uzsverot, ka valdībai nebūtu jāsteidzas ar līguma noslēgšanu.

Savickis skaidro, ka tā kā pirmpirkumu tiesības ir Latvijai, tad arī valstij no savas puses būtu jāvērtē, vai šis pircējs ir atbilstošs. Ja nē, jāizvērtē sava iespēja izmantot savas pirmpirkuma tiesības un šīs daļas iegādāties.

Savukārt runājot par gāzes tirgus liberalizāciju, Savickis norādīja, LG sadalīšana būtu pretrunā ar akcionāru līgumu un tas varētu sabojāt attiecības ar lielāko akcionāru – Krievijas gāzes koncernu “Gazprom”:”Bojāt attiecības ar “Gazprom” nozīmē attiecību bojāšanu ar Krieviju,” sacīja Savickis.

Jau vēstīts, ka “Latvijas Gāzes” akcijas, iespējams, tiks pārdotas vairāku Eiropas banku fondam “Marguerite”.

"Valsts slaukšanas kampaņas" nebūs - finansējumu atteikusi Eiropas Savienība

Veikli darboņi tomēr netiks pie Latvijas nodokļu maksātāju līdzfinansējuma viņu iecerētajai, Pietiek daudzkārt aprakstītajai "valsts slaukšanas kampaņai", kuras ietvaros bija plānots par kopsummā 1,318 miljoniem eiro stāstīt par piena un piena produktu noderīgumu, - savu finansējumu šādai kampaņai atteikušas Eiropas Savienības struktūras. Pagaidām nav droši zināms, vai līdzīgs liktenis piemeklējis arī gandrīz identisko "valsts cirpšanas kampaņu".

Gatavošanas un ēšanas prieki multifunkcionālajos centros

28.februārī multifunkcionālajā centrā “Tumšupe” pa virtuvi rosījās bērni (12), kas  kopā ar multifunkcionālo centru vadītāju Daigu gatavoja  čeburekus. Tumšupes bērniem ļoti patīk darboties virtuvē un gatavot dažādus viņuprāt garšīgus ēdienus un pēc tam pie jautrām sarunām tos notiesāt. 

Kaķis, kurš māk skeitot

Arnolda Burova simtgades filmu un leļļu konkurss


Vēl var paspēt pieteikties Arnolda Burova simtgades filmu un leļļu konkursam

VDK dokumentu izpētes komisija iebilst pret Jarinovskas izslēgšanu

Annija Petrova, Latvijas Radio korespondente

Oriģināls šeit

Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentu izpētes komisija kategoriski iebilst pret Tieslietu ministrijas (TM) ierosinājumu mainīt tās sastāvu, Latvijas Radio pastāstīja komisijas priekšsēdētājs Kārlis Kangeris.

Izmaiņas paredzētu Izglītības ministrijas valsts sekretāres Kristīnes Jarinovskas izslēgšanu no komisijas. Piektdienas sēdē komisija nolēmusi neatbalstīt ministrijas iniciatīvu grozīt komisijas sastāvu, jo tam neesot pamatojuma.

Kangeris uzskata, ka plašsaziņas līdzekļos izskanējušie ministrijas argumenti Jarinovskas atlaišanai ir nepieņemami un sauc plānotās izmaiņas par politiskām.

„Manuprāt, tie visi ir izzīsti no pirksta, un reāli par šiem jautājumiem viņi nav vēlējušies ar mums runāt. Viņi paši virza šo projektu uz priekšu, Tieslietu ministrija mūs pat neuzskata par sarunas partneriem, kuriem apjautāties par šo jautājumu un ar kuriem izdiskutēt,” pauda komisijas vadītājs Kārlis Kangeris.

„Mūs vienkārši uzskata par neko….” sašutumu pauda Kangeris.

Aģentūra LETA ziņoja, ka Ministru kabineta rīkojuma grozījumu projektu par Jarinovskas izslēgšanu no VDK dokumentu izpētes komisijas ir uzdevis sagatavot tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība).

VDK dokumentu izpētes komisijas TM nozīmētais administratīvo funkciju nodrošinātājs Jānis Tomels pagājušajā nedēļā apstiprināja, ka pēc ministrijas valsts sekretāra Raivja Kronberga iniciatīvas Rasnačs uzdevis gatavot grozījumu projektu par Jarinovskas izslēgšanu no komisijas. Pēc Tomeļa vārdiem, komisijai ir jāsaprot, kā tālāk rīkoties, ņemot vērā arī to apstākli, ka Saeimas deputāta zvērestu drīzumā nodos komisijas priekšsēdētāja vietnieks Ritvars Jansons, kā arī faktu, ka komisijai ir ideja par sastāva paplašināšanu.

Jautāts, kāpēc šāds lēmums pieņemts, Tomels iepriekš izteicās, ka Jarinovska “sistemātiski torpedē” komisijas darbu, tāpat, piemēram, šogad viņa nav bijusi ne uz vienu komisijas sēdi, turklāt Tomels viņu personīgi nemaz nekad nav saticis, un visa komunikācija norisinās caur masu medijiem.

VDK materiālu izpētes  speciālā valdības izveidotā starpnozaru komisija  tapusi pēc Saeimas lēmuma, ka pirms VDK dokumentu publiskošanas vēl jāveic šo materiālu zinātniskā izpēte.   Bijušās Valsts drošības komitejas dokumenti publiski būs pieejami pēc 2018.gada maija beigām, jo jau  tagad ir skaidrs, ka kartotēka nav pilnīga un informatoru kartītes nevar kalpot par pierādījumu sadarbības faktam ar padomju laika represīvo iestādi.

 


Filed under: izpēte, Vēsture, čeka

Kas ir deju mūzikas klausītājs?

Electronic.jpg
Tā sauktā elektroniskā deju mūzika (EDM - Electronic Dance Music) savā attīstībā iet soli solī ar globālajām urbanizācijas tendencēm. Lielajām pilsētām topot apdzīvotākām, rodas aizvien vairāk un vairāk deju klubu, kuros šāda mūzika ir neatņemama sastāvdaļa. Taču izsenis jau pastāv viedoklis, ka EDM ir tādu prātā paplānāku ļaužu iecienīts izklaides mūzikas stils, kurš turklāt iet roku rokā arī ar dažādām sintētiskām atkarību vielām. Tā saucamie intelektuāļi izmantos katru izdevību, lai šādu elektronisku mūziku nodēvētu visādos neglaimojošos vārdos. 

Taču nevar noliegt, ka tieši pēdējos gados EDM uzņem aizvien jaunus apgriezienus. Tam par iemeslu, iespējams, ir EDM aizvien uzskatāmākā saplūšana ar plaša patēriņa popmūziku. Piemēram, franču dīdžejam Deividam Guetam, domājams, pievērst elektroniskajai deju mūzikai ir izdevies ne vienu vien, jo viņš "elektrizē" uz popmūzikas skatuvēm ļoti populārus vārdus, šiem kopdarbiem piesaistot viņu auditoriju. Un, tāpat nevar noliegt, EDM kļūst aizvien inteliģentāka. Tāpēc "intelektuāļiem" aizvien vairāk sāk trūkt argumentu zākām.

Un tad nāca statistiku mīlošā kompānija "Nielsen Entertainment", kas apkopo dažādus datus, tā vien liekas, par jebko. Un kārta bija pienākusi statistikai par EDM klausītāju: kas viņš īsti ir? Izrādās, vidējais EDM klausītājs ir ap 23 gadu vecs baltais vīrietis ar izglītību starp pabeigtu vidējo un iesāktu augstāko un ienākumiem zem vidējā līmeņa. Vai no šī var izdarīt kādus secinājumus? Nu droši vien, ka var, un "intelektuāļi" nespēj vien nostādīt balsi, lai pie pirmās izdevības pārliecinoši paustu: "Bet ko tad es teicu?"

EDM.png

Attēls raksta ievadā no edmsauce.com.
Grafiks no dailyinfographic.com.
2015, www.musicstories.lv
 

Pieci ģeniāli ieteikumi izlietoto tējas maisiņu izmantošanai

Būt taupīgam, ekoloģiskam un praktiskam ir moderni. Saimniecībā lieti noder arī izmantotie tējas maisiņi. Pieci risinājumi, kā izlietotu tējas maisiņu vēlreiz likt lietā.

Ventspilī aizvadīta Latvijas svētdienas skolu sporta diena (+foto)

Sestdien, 2015. gada 28. februārī, pateicoties Ventspils Olimpiskā centra Valdes priekšsēdētājam Uldim Boitmanim, Ventspils Olimpiskā centra Basketbola halles laukumi tika nodoti bērnu rīcībā un varēja notikt Latvijas svētdienas skolu 3. sporta diena.