Novembra GlanceBox skaistuma kastīte

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Iznākusi jaunā GlanceBox skaistuma kastīte – novembra mēneša. Iepriekšējā gan bija septembra kastīte, tāpēc oktobris tika izlaists. Kastītei ir jauns dizains. Violetos, vasarīgos ziedus nomainījušas zilas un baltas puķes.

Ķersimies nu pie satura…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kā var redzēt, tad šoreiz atkārtoti vairāki produkti no iepriekšējām GlanceBox kastītēm. Augusta kastītē bija Artego Rain Dance serums-eļļa matiem un divi Mary Kay mitrinošās lūpu krāsas paraudziņi tonī Barely Nude (par to priecājos, jo tonis un tekstūra man ļoti patika). Savukārt jūlija GlanceBox jau bija Guam Azione Rapida ātras iedarbības pretcelulīta krēms-maska un Plantur 21 Nutri-Caffeine šampūns.

Jaunumi šajā kastītē ir Dermosil roku krēms E Sensitive (50 ml), kā arī Fresh! attīrošās želejas un burkānu eļļas paraudziņi. Dabīgā burkānu eļļa paredzēta sejas un ķermeņa kopšanai, un tai piešķirts Ecocert sertifikāts. Visas sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes, turklāt lielākā daļa iegūta no bioloģiskās lauksaimniecības.

Vēl viens jaunums ir Āzijas zīmola SkinFood Young Leaves Pure Broccoli tonika un emulsijas miniatūras. Bukletā norādīts, ka sērijas produkti piešķirot ādai maigumu, elastību un svaigumu. Tā nesatur parabēnus, minerāleļļas un mākslīgās krāsvielas. Smarža ir svaiga un ne pārāk uzkrītoša.

 


Osvalds Zebris”Gaiļu kalna ēnā” – bez sirds un bez rajona

Viss sākās ar dažu blogeru sajūsmu par Bereļa aprakstītajām Tuša dēkām svilinot un grebjot. Iekšā sāka urdīt velniņš, ka jāizlasa man arī. Ar ko tas beidzās – var izlasīt šeit. Lai kā man gāja ar Bereli, taču, lasot to, nācu pie atziņas, ka vajadzētu izlasīt visu ”Mēs. Latvija, XX gadsimts” romānu sēriju – Gundegas Repšes uzrunāti, trīspadsmit latviešu rakstnieki raksta romānus, uzņemoties katrs savu nosacītu Latvijas 20. gs. vēstures periodu. Romānu sērijas kopējā vadlīnija ir rūpīga laikmeta dokumentu, liecību u.c. pieejamu avotu un materiālu izpēte, kas kalpo par pamatu katra individuālajam literārajam redzējumam, necenšoties to iegrožot.

Iespējams, no literārās gaumes viedokļa nedaudz mazohistisks projekts, taču, sausajā atlikumā paliek ieguvums – jaunas zināšanas vēsturiskos faktos, jo, kauns atzīt, bet pats savas zināšanas Latvijas vēsturē vērtēju kā virspusējas. Un tā kā pa vēsturisko līniju sērijas konsultants ir Vents Zvaigzne, tad visam jābūt bumbās.

DG_GailuKalnaEna_final

Pirmais nabadziņš, kurš ticis izmests saplosīšanai, ir Osvalds Zebris ar savu “Gaiļa kalna ēnu”.

Dienas grāmata. 2014. 176 lpp.

Romāna darbība risinās gan revolucionāro notikumu piesātinātajā 1905.gadā, gan gadu vēlāk, kad policija pilsētās un soda ekspedīcijas laukos jau atjaunojušas šķietamu kārtību. Caur varoņa atmiņu prizmu vēstījums ietiecas arī senākā pagātnē.

Zemnieka dēls Rūdolfs Reiznieks 1906.gada Ziemassvētkos ierodas Rīgā, lai izpirktu grēku, izlīgtu pats ar sevi, atbrīvotos no vainas apziņas par noziegumu, ko pastrādājis 1905.gada nemieru laikā.

Man kā vidusmēra latvietim par piekto gadu ir visai miglains priekšstats un lielākoties tas saistās ar asins lietus līšanu un visaugstāko priežu nolaušanu. Var just, ka vēsturiskos faktus autors ir izpētījis labi un es tiešām uzzināju šo to jaunu, piemēram, par masveida represijām pret latviešu skolotājiem.

Grāmatas stāsts ir par jauno skolotāju Rūdolfu, kas iesaistījies nemieros, nejauši (?) pastrādājis noziegumu un sirdsapziņas mocīts sagājis sviestā. Lai aptvertu pēc iespējas vairāk vēsturiskā fona (anarhisti, antisemītisma uzplaukums, skolotāju zūmēšana, soda vienības, utt), autors ir sapinis klāt kaudzi apakšsižetu (Rabīnu sapulce, izmeklētāja sapņi par paaugstinājumu, Kuzņecova mazmeita, utt), un beigās vēl mēģinājis to visu sadiegt kopā. Ņemot vērā grāmatas garumu ~160 lpp, tas viss ir (nav) izdevies skiču līmenī – grāmata ir kā ielāpu sega, kas sašūta ar tik baltiem diegiem, ka nevar īsti teikt, ka tā turas kopā. Pats Rūdolfa stāsts ir ieturēts klasiskajās latviešu literatūras par vīriešiem lupatām tradīcijās ar kārtīgu ziepenes mērci. Rūdolfa kaimiņš, bērnības draugs, skaudības un ļaunuma cēlonis, tagad progresīvais latviešu jaunuzņēmējs un nacionālās domas aizstāvis Arvīds Gaiļkalns runā tikai lozungos, tādēļ visai grūti to uztvert nopietni. Pa vidam vēl ir iepīts šis tas no misticisma un gala rezultāts ir tāds kārtīgs kiš miš ar rozīnēm.

011613_1218_DastinsKron2.pngBez sirds un bez rajona- 2,5 bļembas.

 

 


Dažas telefonu lietošanas viltības

Dažas telefonu lietošanas viltības

Pāris noderīgu viltību, kuras var noderēt lietojot jūsu mobilo telefonu. Noskaties un uzzini kā uztaisīt telefonam irbulīti vai statīvu! Lasiet arī citus rakstus18 "Youtube" viltībasDažas noderīgas viltības kas noderēs ceļojumā7 viltības, kuras noderēs tiem kuri dzīvo vieniKā sasiet kaklasaiti 5 sekundēsKā panākt lai tavs viedtālrunis rādītu 3D hologrammuKā atgriezt pievilcīgu izskatu pārgatavojušajiem banāniem

The post Dažas telefonu lietošanas viltības appeared first on Hitnet.lv.

Visaukstākais karš. Īans Tregillis

22210873.jpg
Prometejs.

Karš ir pagājis. Iestājās miers. Pati dzīve visu noregulēja. Cik pareizi? Grūti pateikt.

Reinhards, tagad Ričards, dzīvo daudzdzīvokļu namā, mēģinot labot bojājumus kontaktligzdās, kurās vadi bija iesprausti viņa galvaskausā, jo vēlējās atjaunot savas spējas. Bērni gan viņu uztvēra kā Mistkastnieku.

Klauss un Grēta pavadīja daudzus gadus slepenā pilsētā Sarovā.
Pats Klauss kļuva citādāks. Viņš kļuva apgaismotāks. Viņš vairs nav sevi ziedojošais beznosacījumu darbarīks. Un galu galā Klauss sāk gleznot. Var teikt, ka Klauss ir izbēdzis no gūsta.

Mārša un Līvas laulība un kopdzīve sabrukusi. Ir vēl tikai Džons, kura dēļ viņi dzīvo vienā mājā. Bet par Džonu varē teikt, ka viņš ir tikai un vienīgi dzīva būtne bez izpratnes par jebko.
Māršs izprata Līvas sāpes, izprata, kāpēc viņai ir mīļākais. Pašu starpā attiecību tik un tā nav.
Līva bija pelnījusi to nieku laimes, ko sev spēja sagādāt pat tad, ja tas bija uz viņa rēķina. Viņi viens otram jau gana posta bija nodarījuši. Vienam no abiem bija jābūt laimīgam.
Ja Māršu arī kaut kas dzīvē vēl satur un bīda uz priekšu, tad tā ir vēlme uzzināt, kāpēc Grēta nogalināja Mārša meitu, Agnesi. Tās ir nebeidzamas sirds sāpes un pārdzīvojumi.

Un tad vēl ir Vils, kuru praktiski "no ielas" bija savākusi Gvendolīna un gabaliņu pa gabaliņam salikusi atpakaļ.

Lai kas arī nebija noticis, bet arvien dziļāk dzīvē ienāk eidoloni un burvji. Tagad tie nav pieauguši cilvēki, bet ir bērni.
Aptuveni ducis zēnu un meiteņu sēdēja pie galdiem vai laiskojās uz spilveniem, vai pa vienam, diviem, trim stāvēja nomaļus. Vecākie lasīja. Jaunākie spēlējās ar lellēm, koka klučiem, rotaļu kravas mašīnām, mīkstajām rotaļlietām. Jaunākie bērni bija piecus vai sešus gadus veci, bet vecākie vēlos pusaudža gados.
Apbrīnojami bija sekot līdzi, kā mainās cilvēki, kā mainās sabiedrība un kādas pārmaiņas ienāk dzīvē.
Māršs uzskatīja, ka ar cilvēkiem ir līdzīgi. Ja visu maina pietiekami lēni, pietiekami ilgu laiku, tad, pirms paspēj samirkšķināt acis, pasaule ja ir izmainījusies līdz nepazīšanai.
Ne tikai cilvēki mainās, mainās sabiedrība, mainās pilsētas, mainās valsts.
Viņa atmiņā Londona bija palikusi kā drūma, bet grandioza vieta, templis, kas celts no granīta, ķieģeļiem un marmora. Gotiskas ēkas, barokālas ēkas un citas, kuru precīzu nosaukumu viņa atmiņā nebija. Statujas, pieminekļi un piemiņas vietas.
...
Šeit bija saglabājušās vecās pilsētas paliekas. Dažreiz pat veselas ielas, bet tas bija retums. Bieži vien pilsētas vecās daļas bija jaunu un pilnīgi neiedvesmojošu konstrukciju ieskautas.
Un tad visam pāri vēl padomju varas ietekme uz Apvienoto Karalisti.

Šī grāmata bija ideāli parādījusi cilvēku dzīves, emocijas un kaislības pa vidu politiskajiem impulsiem. Labi pārskatāmi bija ziedojumi un zaudējumi, uzvaras un ieguvumi, un to sekas uz cilvēku dzīvi. Jāmaksā par visu,  tas ir tas, kas būtībā notiek. Gribas tikai pajautāt? Kas būs, ja nākas pēkšņi atjēgties ar pašreizējo pieredzi kaut kad dziļi dziļi pagātnē?

Interneta ļaunuma vēsture

Sākot ar ieskatu interneta vēsturē kā tādā, neizlaižot arī slaveno “LO”. Rakstā visi fakti jauki salikti pa plauktiņiem, skaidri iekrāsots konteksts un atsmosfēra. Stāsts ir gan par to, kā sākumā viss nācās, gan par to, par ko tas viss pārvērtās.

A sign of trouble ahead arrived as early as 1978, when a marketer for Digital Equipment Corp. sent a message to hundreds of ARPANET users announcing events in California to demonstrate new computers. Internet historians regard it as the first bit of “spam,” the catch-all term for unwanted e-mail blasts.

It prompted a terse, all-caps response from the Pentagon official overseeing the network, who sent a message calling it “A FLAGRANT VIOLATION” of the rules. “APPROPRIATE ACTION IS BEING TAKEN TO PRECLUDE ITS OCCURRENCE AGAIN.”

Jāpiebilst, ka pirmais spams radīja nopietnu diskusiju par brīvu saziņu. Pat Torvalds tolaik iesaistījās.

Starp citu, šādi tapa internets Latvijā.

Un starp citu vēl – šķiet, ka žurnālistikas ierobežojumi (fact check, galīga izmēra pieejamās vietas apjoms, auditorijas dažādība) liek radīt kaut ko tik lielisku.

HARIJS TUMANS, antīkās vēstures speciālists, Latvijas Universitātes asociētais profesors par varonību pagātnē un mūsu dienās.

ĪSUMĀ

Varonības koncepts dažādās kultūrās ir bijis atšķirīgs, bet vienmēr tiem ir bijis kopīgs pats galvenais – varonība nozīmē upurēšanos, gatavību upurēt sevi augstākas vērtības labā. Varonība nav kolektīvais fenomens, tas vienmēr ir individuāls gribas akts. Varonis Eiropas kultūrā vienmēr bijis aktuāls līdz pat nesenam laikam, kad tas kļuvis nevajadzīgs.

Jau sākot ar II gs., kultūrā sāka dominēt destruktīvie procesi – pieauga sociālās un ekonomiskās problēmas, korupcija un birokratizācija, zuda interese pret mākslu, literatūru, filozofiju un zinātni, bibliotēkas stāvēja tukšas, toties milzīgā cieņā bija izklaides un šovi – gladiatoru cīņas, ratu braukšanas sacīkstes, cirka spēles utt. Tad skolotājs gadā saņēma tikpat lielu atalgojumu, cik ratu braucējs – analogs mūsdienu šovmenim, sportistam vai kinozvaigznei – saņēma vienā dienā... Tie visi ir nopietnas krīzes simptomi.

Igaunijas varasiestādes aizliegušas Krievijas armijas ansambļa koncertu

aleksandrova_ansamblis_sputnik-small.jpg

Koncerts esot aizliegts "drošības apsvērumu dēļ"

Igaunijas varasiestādes aizliegušas Krievijas Aizsardzības ministrijas pakļautībā esošā Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas Armijas akadēmiskā dziesmu un deju ansambļa koncertu, kas bija paredzēts Tallinā 10.decembrī, ziņo LETA/BNS/Interfax.

Krievijas vēstniecības preses dienests aģentūrai "Interfax" pavēstīja, ka koncerts esot aizliegts "drošības apsvērumu dēļ", kā arī tādēļ, ka ir "iespējamas provokācijas pret ansambļa dalībniekiem".

"Vēstniecība izsaka nožēlu par šādu lēmumu. Koncerta organizatori visaugstākajā pakāpē ņēma vērā Igaunijas puses vēlmes. Kolektīva (30 cilvēki) sastāvā, kas gatavojās doties uz Tallinu, nav neviena Krievijas bruņotajos spēkos dienoša cilvēka. Tika uzskatīts, ka skatītāju vidū būs lielākoties veterāni un vecāka gadagājuma cilvēki," informēja vēstniecība.

Jau ziņots, ka Lietuvas austrumu pilsētas Visaginas kultūras centrs atcēla zāles rezervāciju 6.decembrim, kad uzzināja, ka tā domāta Krievijas armijas ansambļa koncertam. Lietuvas kultūras ministrs Šarūns Biruts atzinīgi novērtēja šādu rīcību. Viņš norādīja, ka Lietuvā nav vietas sabiedrību šķeļošajai Maskavas politikai, un aicināja pārējās Lietuvas pašvaldības un kultūras iestādes sekot Visaginas piemēram, ja ansamblis gribētu tur uzstāties.

Arī Latvijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka neredz iespēju piekrist Aleksandrova vārdā nosauktā ansambļa koncertēšanai Latvijā. Lai koncertētu Latvijā, ārvalstu militārajiem mūzikas kolektīviem ir nepieciešama šāda Latvijas Aizsardzības ministrijas piekrišana.

Krievijas Armijas akadēmiskais dziesmu un deju ansamblis oktobrī paziņoja, ka Eiropas turnejas laikā decembrī plāno koncertēt Baltijas valstīs.

Krievijas Aizsardzības ministrijas preses dienesta paziņojumā teikts, ka turneja veltīta "70.gadadienai kopš Padomju Savienības uzvaras Lielajā Tēvijas karā" un ka "koncerti notiks Eiropas valstu galvaspilsētās, kuras Sarkanā armija atbrīvojusi no vācu fašistiskajiem iebrucējiem".

Turnejā, kas sākās 5.septembrī, paredzēti vairāk nekā 40 koncerti. Tostarp koncerti jau notikuši vai vēl tiek plānoti Austrijā, Bulgārijā, Čehijā, Moldovā, Polijā, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Ungārijā un Vācijā, liecina Krievijas Aizsardzība ministrijas preses dienesta sniegtā informācija.

Čehijā nesen noslēdzās deviņu koncertu sērija, kas izraisīja pretrunīgu reakciju, bet aktīvisti Polijā, kur ansamblim novembra beigās paredzēts sākt 13 koncertu sēriju, ir draudējuši izjaukt uzstāšanos, vēsta Lietuvas sabiedriskā raidsabiedrība LRT.

Pērn šis ansamblis izpelnījās ievērību ar dziesmu "Pieklājīgie cilvēki", kurā tika slavinātas Krievijas militārpersonas, kas formās bez atpazīšanas zīmēm pagājušā gada pavasarī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, kam sekoja Krievijas veiktā šīs teritorijas prettiesiskā aneksija.

 

Negaidīti laba ceturtdienas ballīte ar studentiem (galerija + video)

Pēc iknedēļas tikšanās ar citiem, lielākoties, ne-dāņiem, sanāca negaidīti laba ceturtdienas ballīte.

Lielākoties visas veidotas ar GoPro HERO4 Silver, kuru nu jau ir vēlme pārdot un nopirkt Black.

Video no pasākuma

Ņemot vērā, ka Dānijā cilvēkiem nevisai patīk, ka tie filmēti atpūšoties, šis pasākuma video ir veidots, lai pēc iespējasm mazāk redzētu svešos cilvēkus, bet “savējos” vairāk. Tādēļ viss ir paātrinājumā vai “saraustīts”. Lai gan,… man patīk. Cerams patiks.

šis ir arī viens no retajiem pasākuma video, kurš nav uzlabots, ja neskaita video ātrumu.

Pasākuma bildes

Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembrisNegaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris

Patīk GoPro funkcija, kad sekundes laikā veido 30 bildes. Ir vismaz no kā pēcēk izvēlēties, kad atnācis mājās.

Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris
Negaidīta ballīte Odensē. Abar 2015. gada 26. novembris

Pavisam drīz jau no Latvijas pasākumiem ievietošu bildes, ja būs laiks.

rolandinsh?d=yIl2AUoC8zA rolandinsh?d=xD1eprFKJ5M

Rīgā koncertēs metāla apvienība AMATORY no Krievijas

Rīgā koncertēs metāla apvienība AMATORY no Krievijas 28. novembrī klubā “Melnā Piektdiena” koncertēs krievu metāla apvienība “AMATORY”. Koncertu iesildīs vietējie Harta un Mayla.

6. oktobrī grupa izdeva savu jaunāko studijas albumu“6”, kas ir pirmais pilnais studijas albums pēc 5 gadu klusēšanas. Iepriekšejais albums "Инстинкт Обреченных" tika izdots 2010. gadā. AMATORY uzskata, ka faniem šis būs ilgi gaidīts notikums, jo grupa ilgu laiku pavadījusi “radošajā atvaļinājumā”. Viņu atgriešanās atklās visus noslēpumus un intrigas, kas radās grupas klusēšanas periodā.

Grupai pievienojušies divi jauni ģitāristi, kuriem ir liela nozīme toņa noteikšanā grupas jaunajām kompozīcijām.
AMATORY sastāvā ir:

Denis Životovskijs – basģitāra, vokāls
Daniils Svetlovs - bungas
Vecjaslavs Sokolovs - vokāls
Dmitrijs Muzičenko - ģitāra
Ilja Borisovs – ģitāra

Biļetes var iegādāties iekš www.ticketshop.lv. Biļetes cena ir 12€. Koncerta dienā biļetes maksās 15€.

19:00 durvis
20:00 MAYLA
20:45 HARTA
21:40 AMATORY

Spridzīgie grāmatu vāki #52

Šajā iknedēļas rakstā iekļūst trīs grāmatu vāku bildes, kuras man šķitušas interesantas un foršas jeb spridzīgas, vai vienkārši neparastas. Ideja radās aplūkojot LE BELLE blogu.

22673361

Emma Trevayne – The Accidental After Life of Thomas Marsden

18187690

Philip Reeve, Sarah McIntyre – Oliver and the Seawigs

22443909

A. D. Harrold, Emily Gravett – The Imaginary


Filed under: books Tagged: bildes, Spridzīgie grāmatu vāki

Mācība un dzīve

“Mācība, tās ir debesis: dzīve, tā ir zeme.”

mācība un dzīve

(vairāk…)

kristīgie pasākumi | kristīgais forums | bībele | baznīca | KLB | Благая Весть

Līdzīgās e-publikācijas:

Prezentācija

Pārsteidzošā kārtā es Dailes teātrī iepriekšējo reizi biju tomēr šajā, nevis iepriekšējā tūkstošgadē - uz izrādi "Siseņi" pirms nieka septiņiem gadiem. Man nav ne mazākās nojautas, kas bija tajā izrādē, un tas droši vien arī apliecina, cik ļoti emocionāli uzrunājoša šī izrāde man bija. Tagad Dailes telpās atgriezos plašākā draugu pulciņā, lai skatītos "Prezentāciju". Njā. Tā īsti nezinu, kā lai raksturo iespaidus. Tik slikti nebija, kā biju baidījies. Bet kur gan šajā izrādē bija tās dziļās domas un secinājumi par mūsdienu sabiedrību, kurā galvenais vadmotīvs ir pirkt un pārdot - to gan es īsti nesaskatīju. Jāatzīst gan, ka es pat īsti nebiju iepriekš sapratis, par kādu prezentācijas veidu būs šī izrāde. Kaut kā man vairāk prātā nāk kaut kas no "TEDx" pasākumiem, kur viedi runātāji atraktīvā veidā prezentē dažādas cilvēciski svarīgas problēmas, kas gan ne mazākajā mērā (manā ciniskajā skatījumā) neveicina šo problēmu risināšanu un visvairāk asociējas ar tādu intelektuālu masturbāciju un pašvērtējuma pagarināšanu. Taču izrādījās, ka Pauls Timrots "Prezentāciju" uzrakstījis un iestudējis par tēmu, kas man vairāk saistās ar pagājušās tūkstošgades nogali - tiešās pārdošanas jomu. Protams, varbūt es gluži vienkārši apgrozos nepareizajās aprindās, bet kaut kā neviens nepiesakās man prezentēt jaunāko Kirby putekļusūcēja modeli vai strukturētu ūdeni, kas pilnībā pārvērtīs manu dzīvi. Kopumā, protams, labi, ka tā. Izrādes ievaddaļā Intara Rešetina atveidotais Roberts veic prezentāciju skatītāju auditorijai, mēģinot iepārdot darbu tiešajā tirdzniecībā. Šī daļa ir interaktīva, auditorija var iesaistīties, bet atšķirībā no "Eiro Vīzijas" šeit man kaut kā neprasījās iesaistīties vārdu apmaiņā ar aktieri, jo sajutos es patiešām kā tādā tizlā smadzeņu skalošanas pasākumā, kuriem labāk eju apkārt ar līkumu - nebija sevišķi smieklīgi, tikai neveikli un tizli. Tieši tās emocijas, pēc kurām parasti nedodos uz teātri. Turpinājumā viss ieiet pavisam tradicionālās sliedēs, mums izspēlējot ne sevišķi asprātīgu stāstu, kurā līdzās tiešās pārdošanas menedžeriem (vai kā tajā dīvainajā darbības vidē sauc vadītājus) iesaistās ar itin kaitinoši uzspēlētu krievu akcentu runājoša uzņēmēja sieva, kas izlēmusi pati sākt pelnīt naudiņu, divi gaužām nereālistiski onkuļi, pie kuriem bieži nāk tie brīnumu tirgotāji, un itin bezmērķīgs pāris - čalis no Latgales un viņa stāvoklī esošā "bosicīgā" draudzene. Kas šajā pasākumā bija itin dīvaini - izrādes laikā bija itin daudz brīžu, kuros smieties, joki paši par sevi bija labi, to man nākas atzīt - bet tie nešķita dabiski un iederīgi, vairāk tāda uzprasīšanās uz skatītāja sasmīdināšanu, nevis ticami trāpīgas epizodes. Faktiski vienīgais, ko es droši vien no šīs izrādes paņemšu līdzi, ir formāts "Tamārai mīnus viens", bet arī šis risinājums izrādē bija ar tādu visai diskutablu ticamības momentu. Iespējams, es esmu pārāk kritisks. Taču man ir grūti saprast, kur un kāpēc cilvēki, kas par šo izrādi rakstījuši atsauksmes Dailes teātra lapā, tur dabūja pārdomas rosinošu pēcgaršu - jo īpaši ja vēl ņem vēra izrādes pēdējo daļu un Marsa tēmu, kura pilnībā iznīcināja jau tāpat stipri pieklibojošo notiekošā ticamības izjūtu. Izrāde ar varoņiem, kuriem nav vajadzības just līdzi, jo viņu raksturs ir apkopojams vienā teikumā pēc principa "Balvai ir spēcīgs rokasspiediens", ir itin drošs variants tam, lai nākamajā reizē, dodoties uz Daili, es atkal neatcerētos, ko tad es skatījos iepriekšējā reizē un cik sen tas bija.

Lasītāju vecums- statistika no ''ALISE''

STAT.png

Vecums

Skaits

Nav datu

26

7 gadi

1

8 gadi

4

9 gadi

5

10 gadi

8

11 gadi

11

12 gadi

13

13 gadi

10

14 gadi

17

15 gadi

16

16 gadi

20

17 gadi

20

18 gadi

19

19 gadi

16

20 gadi

12

21 gadi

12

22 gadi

18

23 gadi

14

24 gadi

20

25 gadi

12

26 gadi

7

27 gadi

10

28 gadi

10

29 gadi

8

30 gadi

6

31 gadi

5

32 gadi

6

33 gadi

8

34 gadi

8

35 gadi

7

36 gadi

8

37 gadi

6

38 gadi

5

39 gadi

7

40 gadi

3

41 gadi

5

42 gadi

1

43 gadi

5

44 gadi

1

45 gadi

9

46 gadi

4

47 gadi

5

48 gadi

8

49 gadi

5

50 gadi

5

51 gadi

3

52 gadi

4

53 gadi

5

54 gadi

4

55 gadi

5

56 gadi

3

57 gadi

4

58 gadi

7

59 gadi

7

60 gadi

3

61 gadi

7

62 gadi

5

63 gadi

3

64 gadi

4

65 gadi

2

66 gadi

6

67 gadi

4

68 gadi

1

69 gadi

1

70 gadi

1

71 gadi

2

72 gadi

4

73 gadi

5

74 gadi

3

75 gadi

2

76 gadi

4

77 gadi

5

78 gadi

1

79 gadi

3

80 gadi

1

81 gadi

1

82 gadi

2

85 gadi

1

86 gadi

2

87 gadi

1

89 gadi

1

Līgatnes pagasta bibliotēka

Meiteņu mājturība ir iestrēgusi tālā pagātnē

Pirms vairāk nekā 20 gadiem sakostiem zobiem cīnījos ar dažāda veida izšūšanas tehniku apguvi darbmācībā. Izšuvu paraudziņus, saņēmu atzīmi un momentā visu aizmirsu.

Šodien Līvānu Ceiruleitim XXV

Saņēmu mutisku un rakstisku ielūgumu no Anna Kārkles. Lai braucot ciemos pie viņas Ceiruleiša. Domāju – ai, tik tālu...uzz Latgali...sestdienas dienā, kad gribas paslinkot pēč nupat aizvadītām ļōti ntensīvām 3 dienām konferencēs. Bet Ceiruleits, Anna...Viņi taču ir vislabākie draugi Līvānos. Tad noteikti jābrauc! KOncertā piedalās arī Raxtu Raxti, Folkvakars Rūžupis veiri, Sudobri. p.s.

Porziņģim piezīmju nasta un 11+8, "Knicks" atkal piekāpjas "Heat"

Ar zaudējumu četru mājas spēļu sēriju uzsācis Kristaps Porziņģis un viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas šonakt ar rezultātu 78:97 otro reizi šosezon atzina Maiami "Heat" pārākumu. Latviešu uzbrucējam problēmas sagādāja ātri sakrātās...

Kefīrs un džezs

_DSF9327

ЭИИК «Поиск» — (Э)лектронный (И)нформационно-(И)гровой (К)омплекс

EIIK-Poisk

EIIK-Poisk_2

EIIK-Poisk_2-2

EIIK-Poisk_2-3

EIIK-Poisk_2-4

EIIK-Poisk_3

EIIK-Poisk_3-2

EIIK-Poisk_5

EIIK-Poisk_3-3

EIIK-Poisk_3-4

EIIK-Poisk_4

EIIK-Poisk_5

EIIK-Poisk_5-2

EIIK-Poisk_5-3

EIIK-Poisk_5-4

EIIK-Poisk_5-5

EIIK-Poisk_5-6

EIIK-Poisk_5-7

EIIK-Poisk_5-8

EIIK-Poisk_6

EIIK-Poisk_6_2

EIIK-Poisk_6_3

EIIK-Poisk_6_3-2

EIIK-Poisk_6_3-3

EIIK-Poisk_6_3-4

EIIK-Poisk_6_3-5

EIIK-Poisk_6_3-6

EIIK-Poisk_6_3-7

EIIK-Poisk_6_3-8

Moduli_razshirenija_EIIK-Poisk

Moduli_razshirenija_EIIK-Poisk_2

Moduli_razshirenija_EIIK-Poisk_3

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_7

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_2

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_3

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_4

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_5

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_5-1

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_5-2

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_5-3

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_6

Blok_pitanija_B266_BPK-Poisk_6-2

 

Chiang Mai gaismas svētki - skaisti acīm, bet pakausī trauksme [VIDEO]

Aizvadītās dienas pilsētā pagājušas svētku noskaņās, jo tika svinēti vairāki svētki, kas atzīmējami...

The Sorcerer's Apprentice (2010)

tt0963966.jpg Asa sižeta, Piedzīvojumu, Komēdija, Drāma, Fantāzija

Master sorcerer Balthazar Blake recruits a seemingly everyday guy in his mission to defend New York City from his arch-nemesis, Maxim Horvath.

filmas ONLINE
Filmas latviešu valodā
Filmas KINO

DIENAS DZIESMA: Pearl Jam - Even Flow

Šajā dienā 1962. gadā dzimis amerikāņu rokgrupas Pearl Jam bundzinieks Mets Kamerons. Pearl Jam dibināta 1990. gadā un ir pazīstama viena no grunge mūzikas stila aizsācējiem. Kamerons spēlēs arī popularajā...

[Virsraksts nav norādīts]

DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.

Rigoletto sketches

Sketches for Rigoletto at the National Opera of Latvia

Mēs neesam pazuduši :)

Jā, tieši tā, neesam pazuduši!... Pa šo vasaru  esam apgriezuši savu dzīvi par 180 grādiem uz citu pusi!!!

Aizraujas elpa atgriežot vasaras notikumus, tas ļoooti pozitīvā nozīmē :) Nedaudz vairāk kā pirms gada, blogā publicēju rakstu Oktobris,  te nu ir turpinājums - mēs nopirkām to skaisto, sarkano māju :)!

maja-1.JPG

Šī gada 17. jūlijā tikām brīvi no pilsētas gūsta  un uzsākām jaunu dzīvi savā lauku viensētā :) Pie mājas darbiņa daudz, ik uz stūrīša roka ir jāpieliek. Pa šo laiku esam nosvinējuši spāru svētkus un tikuši pie jauna jumta, pie plašām un skaistām mansarda stāva istabiņām meitiņām, pie sakoptas teritorijas, pilna pagraba krājumiem ziemai, varētu rakstīt vēl un vēl, liekas saraksts būtu bezgalīgs :) Šis nu arī tas iemesls ilgajai pazušanai. Tomēr domājams, neviens nav skumis, jo visi bloga ieraksti ir dzīvojuši savu dzīvi bez manas klātbūtnes :) Cerams tie ir bijuši kādam noderīgi :)

Pie mūsu ģimenes ilgi lolotā sapņa gan atgriezīsimies citā reizītē, tad arī vairāk bildes un aprakstus. Šoreiz vēlos padalīties ar to,  kas notiek manā rotaļlietu darbnīciņā, varbūt kādam noder dāvaniņai ar ko iepriecināt ikdienā, jubilejās vai Ziemassvētkos :)

Esmu spērusi soli uz priekšu, iespējams ka darbiņus jau esat manījuši Facebook.com vai  Draugiem .lv, jo jau kādu laiciņu par visiem jaunumiem informāciju var apskatīt tur :) Tas viss pateicoties divām ļoti jaukām un atsaucīgām māmiņām, superīgām sievietēm, kuras ir apņēmības pilnas mācīties un iesaistīties rotaļlietu darbnīciņā notiekošajos procesos :)

Tapušo darbiņu parāde :)

IMG_6672.png

IMG_6673.png

IMG_6674.png

IMG_6676.png

IMG_6680.png

Šim stāstam mazulis būs gatavs pēc pirmās dzimšanas dienas sasniegšanas :) Taustāmas, skatāmas un fantazējamas... tik dažādas ir lietas ko atrast grāmatiņas lapaspusēs :)

IMG_6972.JPG

IMG_6980.JPG

IMG_6984.JPG

Atritinot gliemezīti vaļā uz tā vēderiņa, var atrast dažādas nodarbes, kas mazajam rotaļājoties var palīdzēt apgūt praktiskas lietas:
•    kurpju aukliņas var pārvērt, un kad bērniņš tam ir gatavs, arī mācīties sasiet aukliņas;
•    stumdāmas un saskaitāmas pērles un pupiņas;
•    piepogājama klapīte, zem kuras paslēpusies auduma aplikācija;
•    kabatiņa aiz rāvējslēdzēja;
•    ar spiedpogu piepogājama aplikācija.
Arī gliemezīša saritināšanai kopā ir svarīga loma, māciet mazajam to darīt ar abām rociņām, strādājot ar abām rociņām attīstās abas smadzeņu puslodes. Kārtīgi darbojoties ar pirkstiņiem mazulim attīstās arī sīko pirkstu muskulatūra.

IMG_7114.png

IMG_7110.png

IMG_7108.png

IMG_7103.JPG

Sēnīte klusi grab, mazais tauriņš čaukst, sēnes kātiņš čab un kutina pirkstiņus kuri to satvēruši :)
2–3 mēnešu vecumā bērniņš ar skatienu sāk sekot līdzi rādītajai rotaļlietai un pamazām sāk ieinteresēties par redzēto. Šis ir arī laiks, kad mazulis mēģina satvert redzēto rotaļlietu stiepjot tai pretī rociņas :)  Lai krāsas un skaņas ieinteresē mazās actiņas un austiņas :)!

IMG_7216.png

IMG_7217.png

IMG_7218.png

IMG_7221.png

IMG_7222.png

Auduma lellītes kleitiņās. Lellītes kleitiņas novilkšana būs lietderīga nodarbe pirkstiņiem kuri mācas pogāt podziņas un siet bantītes :)

IMG_6946.JPG

Mazās auduma lellītes.

Un protams arī citi rotaļlietu darbnīciņā agrāk šūtie darbiņi vēl jo projām top. Miega lupatiņas kopā ar mums ir jau sesto gadu :)!

IMG_6763.png

IMG_6764.png

IMG_6770.png

IMG_6772.png

IMG_6994.png

IMG_6998.png

IMG_7003.png

Miega-zakitis.png

2–3 mēnešu vecumā bērniņš ar skatienu sāk sekot līdzi rādītajai rotaļlietai un pamazām sāk ieinteresēties par redzēto. Šis ir arī laiks, kad mazulis mēģina satvert redzēto rotaļlietu stiepjot tai pretī rociņas :)
Miega lupatiņa var noderēt pirmo iemaņu attīstīšanai, palīdzēt mazulim sagaidīt saldus sapnīšus, un iešūtie mezgliņi var noderēt zobiņus gaidot :)

IMG_6775.png

IMG_6783.png

IMG_6800.png

IMG_6812.png

Kubiņš būs piemērota rotaļlieta pēc piecu mēnešu vecuma. Šis ir laiks, kad mazulis sāk interesēties par sīkiem priekšmetiem. Uz kubiņa mazais varēs pačubināt un sajust daudz dažādas lietas un struktūras :). Ap divpadsmit mēnešu vecumu ar kubiņu varēs spēlēt cita veida rotaļas - slēpšanu, vēršanu, kabatiņā likšanu :)

IMG_6684.png

IMG_6685.png

IMG_6686.png

IMG_6687.png

IMG_6692.png

 Aktivitātes spilventiņš ir ļoti viegls, mazulis to viegli varēs noturēt un pagrozīt mazajās rociņās. Spilventiņš būs piemērota rotaļlieta pēc piecu mēnešu sasniegšanas. Šis ir laiks, kad mazulis sāk interesēties par sīkiem priekšmetiem, uz šī spilventiņa mazajiem pirkstiņiem būs ko pačubināt :)

Ja vēlaties ko vairāk uzzināt par darbiņiem apmeklējiet https://pielalites.lv 

Lai visiem gaišums,
prieks un laime sirsniņā
visu caru gadu :)!

Konkurss YAMAHA stipendija 2016 – stīgu instrumentu spēles studentiem

2015.11.27: Jau 22. reizi, pateicoties sadarbībai ar japāņu mūzikas instrumentu ražotāju – kompāniju Yamaha, Mūzikas akadēmijai ir iespēja atbalstīt vienu studentu, piešķirot vienreizēju Yamaha stipendiju 1000 EUR apmērā. Šajā akadēmiskajā gadā par stipendiju aicināti cīnīties stīgu instrumentu spēles specializācijas studenti. Stipendijai var pieteikties JVLMA student

Dienas grauds

[..]As far as the Russians are concerned, it would be a great advantage to ‘borrow’ Gotland. … it’s quick and easy and they can say: ‘We mean you no harm, you’ll get Gotland back in two-to-three months, we just need to get the Baltic states to do what we want.’” [..]

Karlis Neretnieks, former head of the Swedish National Defense College.

“Pelikāna” komentārs par video

Vīrs beretē (kā arī bruņuvestē un ar camelbagu) ir pretgaisa aizsardzības bataljona komandieris. Bataljons, pēc aktivizācijas, ir izvirzījies no bāzes Halmstadē un izmantojot gaisa un jūras ceļus ir nonācis Gotlandē. Nakts laikā vienība ir izvietojusi savu ekipējumu un no rīta ir sākusi veikt savus pienākumus – cīnīties ar pretinieka gaisa kuģiem un aizsargāt objektus Gotlandē. Pretgaisa aizsardzība ir SzS nevis GS vienība, taču tā mēdz sadarboties ar GS lai palīdzētu tiem veikt savus uzdevumus. Fonā ir redzamas Hawk tipa raķetes un UndE23 trīsdimensiju radars. kas nosaka mērķa attālumu, augstumu un virzienu. Darbības radiuss 30/60/100 km ķer līdz pat 20 km augstumam.

vara bungas: Paldies “pelikānam”par valodu prasmēm.

Manuprāt svarīgākais ir tas, ka mācībās  tiek vingrināta nesteidzīga PGA vienības pārdislocēšana no “lielās zemes” uz Gotlandi nevis tā tiek permanenti izvietota uz  šī Baltijas reģionam startēģiski svarīga objektā. Šāds pusmilitārs risinājums ir politiski ļoti elastīgs, jo nodrošina   divus risinājumus  attiecībā uz Gotlandi kara vai ultimāta  gadījumā: a) pādislocēt spēkus un kauties b) neko nepārdislocēt (ar atrunu: pretinieks kontrolē šaurumu, gaisa telpu utt) un atdot salu. Uz salas pastāvīgi atrodas tikai nepilns zemessardzes bataljons un mācību poligonā 14 Stridsvagn 122 tanki bez apkalpēm.

Ja SzS PGA profesionāla vienība būtu pastāvīgi izvietota uz salas, Gotlandes atdošana prasītu  vismaz antikonstitucionālu pavēli. Tas viss, protams, ir spekulācijas, bet Gotlandes demilitarizācija notika zibenīgi, savukārt re-militarizācija aizdomīgi kavējas, kas drīzāk apstiprina Neretnieka aizdomas, nekā kliedē bažas. Ko nozīmē Baltijai jūras blokāde un nespēja saņemt papildinājumus vai evakuēt ievainotos pa jūrā  iemītu taciņu  domāju skaidrot nevienam nevajag. Notikumiem ap Gotlandi mums jāseko ar īpašu uzmanību.


Tagged: A2/AD, agrais brīdinājums, drošība, labi teikts, NATO, NBS, svarīgi, zviedrija

Nācionālisms — immūnsistēma, līberālisms — HIV, imigrācija — infekcija

Esmu jau rakstījis, piemēram izmantojot Nācionālās apvienības balsu daļu no latviešu partiju balsīm, ka nācionālisms ir tautas immūnsistēma:

Kamēr organisms vesels (skatīt Kursu, latviskāko vēlēšanu apgabalu), tā rāmi fonā čunčina (~20% atbalsts). Kad organismā iekļūst baciļi, tas mobilizējas cīņai, lai atgūtu normālu dzīvi (~30% Lielrīgā). Ja sērga pārāk stipra un ilga, aizsargsistēma var tikt pārmākta (~10% Latgalē) un organisms var iet bojā.

2014-s-na-no-l

Šogad to pašu apliecina nācionālistu panākumi dažādu Eiropas valstu vēlēšanās, eiropiešu tautām reaģējot uz nelegālu imigrantu iebrukumu un tā draudiem.

Jā, pašreizējais nelegālu imigrantu iebrukums, turpinot medicīnas līdzības, ir infekcija, kas uzbrukusi eiropiešu tautām. Turpinot līdzības, oportūnistiska un Vecajā Eiropā superinfekcija. Medicīnā superinfekcija ir atkārtota inficēšanās slimošanas laikā ar to pašu sērgu un oportūnistiskas slimības — tādas, ar ko parasti nesaslimst vai kas parasti nav nopietnas, bet kas ķeŗ novājinātu organismu. Atkārtota inficēšanās — jo šīgada imigranti sastāva ziņā nav nekas principiāli atšķirīgs, bet organiski papildina trešās pasaules miljonu masu imigrāciju kopš 2.pasaules kaŗa beigām. Novājināts organisms — jo vēl nesen trešajā pasaulē dzīves apstākļi bija daudz grūtāki nekā mūsdienās, kaŗi, diktātūras un dabas nelaimes ne mazāk nežēlīgas, taču uz Eiropu tā nebrauca, jo eiropieši sargāja savas robežas. Kas noticis?

Jūlijā Nācionālās apvienības Jaunatnes organizācijas vasaras seminārā minēju, ar ko atšķiŗas divas galvenās latviešu tautai naidīgās ideoloģijas: krievu imperiālisms un līberālisms. Krievu imperiālisms cenšas darīt Latviju krievisku, tātad iznīcināt latviešu tautu. Līberālisms tiešā veidā tautu neiznīcina — tas cenšas iznīcināt visu, kas rada atbildību un pienākumu, tātad arī tautību. Tāpēc tas attauto tautu, un bez savas tautības apziņas tauta viegli pakļaujas tādiem ārējiem draudiem, ko citādi tā pārvarētu.

Atgriežoties medicīnas līdzībās, līberālisms ir HIV infekcija. Daudzviet Vecajā Eiropā un Balkānos nonākusi līdz AIDS stadijai, kad atmet robežu sargāšanu un pieļauj nelegālu imigrantu iebrukumu tādā apmērā, kas iznīcina eiropiešu tautas. Francija, Beļģija, Vācija, Zviedrija jau kratās drudzītī. Taču ir būtiska atšķirība starp līberālismu un HIV: pati dzīve kopā ar immūnsistēmu var izārstēt lielu daļu līberālisma izplatītāju un lielāko daļu upuŗu. Tautu kopumā var. Austrālija, Izraēla, Ungārija un Polija rāda, ka var. Arī Latviju var. Tāds ir mūsu uzdevums.


Photos: Nov 23, "Security in the Heart of Asia"

Public discussion "Security in the Heart of Asia. Central Asia – NATO Partnership: Challenges and Opportunities" took place on 23 November, 2015, in Riga at Hotel Bergs.
The lively and informative discussion featured experts from Central Asia and the EU countries: Nargis Kassenova (KIMEP University, Kazakhstan), Nazokat Kasymova (Tashkent State Institute of Oriental Studies/UN Office on Drugs and Crime Regional Office for Central Asia, Uzbekistan), Neil John Melvin (Stockholm International Peace Research Institute, Sweden), Józef Lang (Centre for Eastern Studies, Poland), Māris Andžāns (LIIA).
The event was moderated by Andris Sprūds, director of the Latvian Institute of International Affairs. It started with opening remarks by Lolita Čigāne, Chair of the European Affairs Committee of the Parliament and Igors Apokins, Ambassador-at-Large. The event was supported by NATO. ‪#‎LIIAsem‬

You can find the photo album from the event on our Facebook page here.

"Ron Rivest, Adi Shamir, and Leonard Adleman at MIT made several attempts over the course of a year..."

“Ron Rivest, Adi Shamir, and Leonard Adleman at MIT made several attempts over the course of a year to create a one-way function that is hard to invert. Rivest and Shamir, as computer scientists, proposed many potential functions while Adleman, as a mathematician, was responsible for finding their weaknesses. They tried many approaches including “knapsack-based” and “permutation polynomials”. For a time they thought it was impossible for what they wanted to achieve due to contradictory requirements. In April 1977, they spent Passover at the house of a student and drank a good deal of Manischewitz wine before returning to their home at around midnight. Rivest, unable to sleep, lay on the couch with a math textbook and started thinking about their one-way function. He spent the rest of the night formalizing his idea and had much of the paper ready by daybreak. The algorithm is now known as RSA – the initials of their surnames in same order as their paper.”

- History of RSA

Tenax eksaminēs Jūrmalu, ASK/LSPA lūkos pārtraukt neveiksmju sēriju

Šajā nedēļas nogalēs SynotTip Virslīgas čempionātā gaidāmas trīs principiālas spēles. Vienā no tām Latvijas čempioni Dobeles "Tenax" mēģinās tikt pie sava desmitā panākuma šosezon.