Pirmo reizi notiks Vislatvijas Kino svētki


Nākamnedēļ, no 24. līdz 26. septembrim, pirmo reizi notiks Vislatvijas Kino svētki – 42 filmas un vairāk nekā 600 kinoseansi sagaida apmeklētājus 13 kinoteātros visā Latvijā.

[Virsraksts nav norādīts]

Harakiri - un problēmu ar vēderu vairs nav!IiHqdJET8jg

Kāpostu šniceles

Kurš gan ir teicis, ka baudīt lielisku maltīti var tikai restorānā? Tā nebūt nav, pagatavo un baudi gardu maltīti mājās pie vakariņu galda!

Velta Aizupe- dzejolis Jaungadā

Jaungadā

Svētku minūtes izkusa
Sveču siltajā smaržā;
Egles dvēsele aizgāja
Atpakaļ zaļajā gāršā.

Pārslas baltas kā cerība
Pāri atmiņām klājas;
Eju sagaidīt mierīga
Ikdienu sabristām kājām.

Velta Aizupe

Foto: Vācijā atklāj alus dzīres 'Oktoberfest'

Piektdien, 20. septembrī, Bavārijas galvaspilsētā Minhenē atklāti pasaulē vērienīgākie alus svētki Oktoberfest, kas ilgs sešpadsmit dienas – līdz 5. oktobrim. Tiek plānots, ka šo dienu laikā festivālu apmeklēs vismaz seši miljoni cilvēku.

Beidzot aizliegta bērnu seksualizācija skolās un bērnudārzos

Ja nepamanīji šo faktu, iespējams, neesi konkrētā politiskā spēka mērķauditorija ar konservatīvajiem uzskatiem un aprobežotu skatu uz dzīvi. Iespējams, tagad ir skaļi jāplaudē un ļoti jāpriecājas, jo noticis kas necerēti labs, tomēr pirms tam nolēmu papētīt, kas tieši ir noticis.

“Nav pieļaujama mērķtiecīga bērnu un pusaudžu seksualizācija izglītības sistēmā, kas tiek slēpta aiz dzimumu līdztiesības, cilvēktiesību, veselības mācības vai kādā citā aizsegā.” raksta kāda mazpazīstama deputāte. Interesanti, ko nozīmē vārds “seksualizācija”. Definīcija, ko piedāvā Amerikāņu Psihologu asociācija ir – emocionālu un kognitīvu darbību kopums, kas rada iespaidu uz garīgo un fizisko veselību, kā piemēram,
– cilvēka vērtība saistīta tikai ar seksuālo atraktivitāti, nevis citām rakstura īpašībām;
– cilvēka atraktivitāte reducēta tikai uz seksuālo tēlu;
– cilvēka loma ir reducēta tikai uz objekta nozīmi – kā citu cilvēku izmantotu lietu nevis neatkarīgu, pašpietiekamu personu;
– seksualitāte tiek neatbilstoši uzspiesta.

Saistībā ar bērniem tiek izceltas sekojošas rīcības:
– bērni kopā ar pieaugušajiem pozē reklāmās izaicinošās pozās;
– bērnu ģerbšanās kā pieaugušajiem;
– pieaugušo ģērbšanās kā bērniem;
– slavenību – jauniešu izmantošana produktu reklāmās.

Ok, it kā skaidrs, vai ne? Tagad skatamies, kas tieši paredzēts. Diemžēl, citādi īsti neizdevās atrast grozījumu tekstu, tāpēc “aizņēmos” kopiju no Lindas Curikas bloga.

Grozījumi

Tātad – ko uzreiz secinu, atkal spiežam uz tradicionālām konservatīvām vērtībām, kas, protams, nav slikti, bet man un maniem bērniem labāk patīk atbildes uz jautājumiem nevis stulba stomīšanās un radikalizēta attieksme pret nezināmo. Otrais teikums pirmajā ierosinājumā gan raisa lielāku sajūsmu. Tātad skolās un bērnudārzos vairs nevarēs reklamēt seksu. Tas ir tik lieliski! Beidzot. Hmm, bet kurš un kad tad to jebkad ir darījis? Izskatās, ka deputātu ikdiena ir tik garlaicīga, ka jāsāk izdomāt likumprojekti “Par desas izvietošanas uz maizes virziena nemainīgumu”, “Nagu griešanas secību augstāko mācību iestāžu studentiem” un “Aizliegumu veikt atvieglošanos Saeimas plenārsēžu zālē”. Nu, man tas viss šķiet vienlīdz absurdi.

Kāpēc tas, manuprāt, neskar veselības mācību (ja vien kāds aprobežots ierēdnis nesaskatīs šajā tekstā jebkādu saistību ar zinātni un izglītību)? Tieši tāpēc, ka stundu laikā nenotiek popularizēšana vai reklamēšana, bet mācību process, kurā tiek runāts un domāts par ikdienišķām un vajadzīgām lietām un jautājumiem. Tāpēc karavāna ir aizgājusi, bet suņi/sunenes rej aizvien.. Un veselības mācības aizsegā aizvien bērniem jāiegūst zināšanas, ko mājās ne visi vecāki ir spējīgi sniegt, lai vārdi ‘kontracepcija’ un ‘drošs sekss’, sasniedzot pilngadību, nav svešvārdi. Lai mazinātu naivu strausa galvu aprobežotību mūsu sabiedrībā, bet audzinātu pašpārliecinātus, zinošus, varošus un darošus jauniešus. Ar tādiem ir grūtāk manipulēt un aizmālēt acis, ja vien tas ir mūsu visu mērķis, biedri deputāti.

Skolās vairs nevarēs taisīt skaistumkonkursus un meitenes un zēni nevarēs defilēt pa aktu zāles skatuvi peldkostīmos? Atkal – cik labi, bet nezinu gan, kur tas jebkad ir noticis. Tad jau drīzāk jāpievērš uzmanība tam dīvainajam šovam par mazām meitenītēm un skaistuma konkursiem, kuru vēl nesen rādīja televīzijā. Lūk, kas ir seksualizācija un bezsmadzeņu skaistuma reklāma. Neesi redzējis/usi? Tās dažas minūtes, ko ar meitām skatījāmies, visiem sejās bija līdzīga izteiksme – WTF? WTF? Kas tieši šiem vecākiem nogājis dzīvē tik greizi, ka tā jāpazemo bērni?

Izskatās, ka priekšvēlēšanu migliņa iesitusi galvā arī lielai daļai deputātiņu, kuri dzīvo fantāzijās par dzīvi pēc vēlēšanām, tāpēc arī šāds sviests var izpeldēt cauri zālei un par to pat nobalso. Gan jau svarīgākais, lai pareizie atslēgasvārdi ir tekstā un bērnu tiesību aizsardzība ir gana skaļi un atbalstāmi, vai ne, biedri deputāti?! Bet šie grozījumi man vēlreiz parāda, ka Saeima ir kāda cita valsts, kurā es noteikti nedzīvoju un uz mani šie lēmumi neatstāj iespaidu. Kamēr šī valsts nav agresīvi noskaņota, man tās labklājība un domu tukšums nerūp.

Bet, ja kāds zina seksuālo attiecību popularizēšanas pasākumus, lūdzu, sūtiet man ielūgumus, jo bez Erota izstādes nekur citur neesmu bijis un piedalījies ne kā dalībnieks, ne arī skatītājs. Esmu pilngadīgs.

Дельные советы о вечном вопросе, как похудеть.

 

 

Похудеть это огромная проблема, поправится тоже.

Наука бессильна помочь тем и другим.

А вот советы людей, занимающихся этой проблемой, вполне могут пригодиться.

Как же обмануть аппетит?

Никогда не ешьте стоя, вы съедите намного больше.

Если перед приемом пищи выпить стакан томатного сока или минеральной воды, необходимые для утоления голода порции сократятся на треть.

Появлению аппетита способствует(...)
Читать дальше...Дельные советы о вечном вопросе, как похудеть.

© maija от Kllproject.ru, 2014. | Статья А также заходи и посмотри список всех статьей SITE-MAP

The post Дельные советы о вечном вопросе, как похудеть. appeared first on Kllproject.ru.

Hector and the Search for Happiness (2014)

tt1626146.jpg Piedzīvojumu, Komēdija, Drāma

A psychiatrist searches the globe to find the secret of happiness.

filmas ONLINE
Filmas latviešu valodā
Filmas KINO

No ģimenes fotoalbūma dziļākajiem nostūriem...

1ua3EZ9


Ienāc Joku.Bedre.Lv :)

DIENAS DZIESMA: Transatlantic - Shine

Izlasi un sāc baidīties!

30 frāzes, kas īstenībā ir šausmu ministāstiņi vienā vai pāris teikumos. Autoru neizdevās noskaidrot, internetā ievietojis kāds ar niku "Artjoms".

1. Lieku bērnu gulēt, bet viņš man saka: "Tēti, paskaties vai zem gultas neslēpjas kāds briesmonis!" Skatos zem gultas, lai viņu nomierinātu, un redzu tur savu bērnu, kas skatās uz mani ar šausmām un trīcošā balsī saka: "Tēti, tur kāds cits manā gultā guļ".

2. Ārsti sacīja pacientam, ka pēc amputācijas ir iespējamas fantomu sāpes. Taču neviens nebrīdināja par to, kā amputētās rokas aukstie pirksti kasīs otru roku.

3. Nevaru kustēties, elpot, runāt un dzirdēt - apkārt pilnīga tumsa. Ja es to zinātu, labāk būtu licis sevi kremēt.

4. Atmodos, jo izdzirdēju, ka kāds dauzās gar stiklu. Sākumā nodomāju, ka kāds sit pa loga rūti, taču tad sadzirdēju vēl vienu sitienu... no spoguļa.

5. Viņi priecājās par pirmo, sekmīgo kriogēno sasaldēšanu. Diemžēl pacients nekādi nespēja viņiem paziņot, ka vēl ir pie samaņas.

6. Viņa nekādi nespējas saprast, kāpēc viņa met divas ēnas, jo istabā bija tikai viena lampa.

vēlēšanas, jes

World record – Jumping from 909 meters cliff

Diena bez auto 2014

Velobrauciens “Pilsētā bez auto” pulcē simtiem dalībnieku (FOTO galerija)

Šodien, 20.septembrī, norisinās Liepājas pilsētas pašvaldības Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros organizētais ikgadējais pasākums “Pilsētā bez auto”. Velobrauciens kļuvis ļoti iecienīts – šogad tas pulcē vairākus simtus dalībnieku.    

Jēzus pazīst Savas avis, un Viņa avis Viņu pazīst (Jņ. 10:14).

Karls Olafs Rozeniuss (1816 – 1868). Es pazīstu Savas avis, un Manas avis Mani pazīst (Jņ. 10:14). Liels noslēpums ir ietverts šajos vārdos, un tam ir grūti noticēt. Tie mums saka, ka starp Ganu un avīm ir īpašas attiecības, kas ir visa pamatā. Ko tas nozīmē? Mēs sākam to saprast, kad dzirdam Kristu Viņa izšķirošajā stundā, […]

Pirmais mēnesis studējot Dānijā

Esmu Dānijā veselu mēnesi un pa šo laiku esmu ļoti labi adaptējies - esmu iepazinies ar daudz cilvēkiem, no kuriem lielākā daļa pat nav no manas mācību iestādes un studē pavisam citā virzienā - ne mārketingu. Mums ir pat izveidojies tāds mazs paziņu loks ar kuriem kopā izklaidējos - ejam uz klubiem, rīkojam ballītes (ne vien bāros, bet arī mājās), ejam uz parkiem vienkāršu uzcept gaļu vai citādi izklaidēties, piemērm, uzspēlēt futbolu. Tā vai citādi man te patīk un esmu apmierināts ar sabiedrību un vietu, kur dzīvoju.
rolandinsh?d=yIl2AUoC8zA
ALbgnlnCy48

Vingrotāji ! Pirmdien sākam!

Lieli prieki Viļķenē – “Optimistu kluba” trenažieru zāle pēc remonta atsāk darbu ! Paldies “Metāla aliansei”un meistariem , kas paveica kvalitatīvu darbu.  Pirmdien, 22. septembrī, 18.00 pirmā nodarbība mūsdienīgajā, gaišajā un siltajā zālē. Esiet veseli!WP_20140920_003

rNibnKsn3Xw

Tērbatas street

15276159746_21f16074f2_c.jpg

RigaDailyPhotos

Hit4 – Latvijā ražota iOS spēle

Screen-Shot-2014-09-20-at-18.23.32.png

Loģikas spēle, kuras pamatuzdevums ir veidot vienādu skaitļu līnijas, iegūstot pēc iespējas lielāku rezultātu.  Papildus uzdevums ir salikt līnijas ar 4niekiem, tās tiek uzskaitītas paralēli. Spēles beidzas tad, kad spēles laukumā doto skaitli (1-3) nav iespējams iebīdīt nevienā no līnijām, jo saskaitāmo skaitļu summa pārsniedz 10.

Spēles patiesā seja atklājas to spēlējot, tā ir intelektuāli intensīva, lai arī cik neticami tas šķistu, spēli nepamēģinot.

Hit4 ir veidota pēc pasaulē aktuālā spēļu principa, ka spēlētājam tiek dots uzdevums un spēles platforma, bet katra gājiena izvēle un stratēģija ir viņa rokās. Veiksmes vai neveiksmes spēlētājs uztver kā savas darbības rezultātu un spēlē gūtās emocijas saista ar sevi.

 

Hit4-scr-iphone5-1

macappstore-badge-black

L22plFAVD_0

Ukraina un prokrieviskie kaujinieki vienojas par demilitarizētas buferzonas izveidošanu

ukraina_krievu_palidziab_itar-small.jpg

Vienošanās panākta pēc ilgām sarunām Baltkrievijā

Ukraina un Maskavas atbalstītās bruņotās bandas naktī uz sestdienu parakstījušas vienošanos par demilitarizētas buferzonas izveidi valsts austrumos, ziņo LETA/AFP.

Vienošanās panākta pēc septiņas stundas ilgajām sarunām, kas notika Baltkrievijas galvaspilsētā un beidzās sestdien plkst.2.30.

"Mēs esam parakstījuši memorandu," paziņoja bijušais Ukrainas prezidents Leonīds Kučma, kurš sarunās pārstāvēja Kijevu.

Saskaņā ar deviņu punktu vienošanos abas puses piekritušas atvilkt visus smagos ieročus vismaz 15 kilometru attālumā no frontes līnijas, tādējādi izveidojot vismaz 30 kilometrus platu demilitarizēto zonu.

Panākta arī vienošanās par visu ārvalstu bruņoto formējumu izvešanu no Ukrainas teritorijas, pavēstīja Kučma.

Viņš piebilda, ka abas puses arī piekritušas Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) novērotāju misijas lomas palielināšanai Ukrainas un Krievijas robežas uzraudzībā.

Savukārt Krievijas vēstnieks Ukrainā Mihails Zurabovs, kurš līdz ar EDSO pārstāvjiem arī piedalījās sarunās, pavēstīja, ka abas puses vienojušās par esošās frontes līnijas demarkāciju.

Vienošanās stāsies spēkā tuvāko 24 stundu laikā.

Tikmēr Krievijas atbalstīto bruņoto bandu līderi pēc sarunām paziņojuši, ka esot gatavi līdz turpmākajam atlikt sarunas par viņu sagrābto teritoriju statusu.

Krievija uz teritorijām Ukrainas austrumos, kuras kontrolē Maskavas atbalstītās bruņotās bandas, nosūtījusi trešo autokolonnu ar "humāno palīdzību", sestdien paziņoja Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas pārstāvis.

Autokolonna, kurā esot dzeramais ūdens un pārtika, ieradusies prokrievisko kaujinieku kontrolētajā Doņeckā, kur automašīnas šobrīd tiek izkrautas, aģentūrai AFP sacīja Aleksandrs Drobiševskis.

 

Lopu bietes ✅

10691915_333856866784191_1016195798_n.jp
Lopu bietes ✅
saite Instagramā: http://ift.tt/1wzJxld
izlykts September 20, 2014 at 04:48PM

Rallijkross: LIVE: Latvieši sāk cīņu Esteringā

Vācijā, Esteringas trasē startē pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta kārtējais posms, kurā uz starta SuperCar klasē stājas Reinis Nitišs un Super 1600 klasē – Jānis Baumanis. Abiem cīņas par medaļām!

Latgols, Ogre/Miandum un SS/REIR sāk ar graujošām uzvarām

Šodien Latvijas handbola Virslīgas čempionātu ar pārliecinošu uzvaru uzsāka pērnās sezonas bronzas medaļnieki "Latgols", kas savā laukumā ar 36:23 (16:9) apspēlēja "Vaiņodi".  10 vārtus uzvarētāju rindās guva Austris Tuminskis.

Barona iela 92

One of great buildings on Barona street, Riga centre. This one has been built in 1897, so, it's one of the first buildings in Riga's construction boom period.