Dzīvnieku gifiņš

1xltxlw


Ienāc Joku.Bedre.Lv :)

Audio

Desmit dārgākie nekustamie īpašumi Rīgā, ko vari nopirkt

Ja nu gadījumā sen esi vēlējies iegūt ekskluzīvu mājvietu un 'piķis nav problēma', tad šeit ir septiņi piemērotākie varianti tieši tev - dārgākie nekustamie īpašumi, kas tieši šobrīd ir izlikti pārdošanā.

Sudrabas partijas pārstāvis: ne prātā nenāk atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem par mūsu naudas avotiem

Partijas No sirds Latvijai valdes priekšsēdētājai Ingunai Sudrabai ne prātā nenāk atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem par partijas naudas avotiem, un uz tādiem netiks atbildēts arī turpmāk, - tas izriet no partijas preses pārstāvja Mārtiņa Pozņaka Sudrabas vārdā sniegtajām atbildēm uz Pietiek jautājumiem saistībā ar dāsno ziedojumu birumu partijai: kā jau ziņots, tā desmit dienās no mazpazīstamiem ziedotājiem, no kuriem liela daļa neveic nekādu ienesīgu uzņēmējdarbību, saņēmusi vairāk nekā 110 tūkstošus eiro.

Cherub: Cenšamies sevi neierobežot

c43e_14769493175_5a027322be_jpg.jpg

Vieni no šī gada Positivus festivāla pirmās dienas lielākajiem atklājumiem neapšaubāmi bija amerikāņu duets Cherub. Mūziķi sniedza lielisku un ļoti enerģisku šovu, kas Palladium teltī ikvienam apmeklētājam teju vai stundu lika ļoti aktīvi dejot. Pēc koncerta Džordans Kellejs un Džeisons Hūbers atrada laiku, lai nedaudz aprunātos arī ar mums par savu uzstāšanos un skanējumu. Kā redzams raksta foto, pat ierodoties uz interviju, viņi līdzi ņem šampanieša pudeli (ar ko laipni tikām pacienāti arī mēs) un kopumā atstāja ļoti foršu sarunu biedru iespaidu, kas vismaz šobrīd vēl nesaka to, ko no viņiem kāds gaida, bet gan to, ko pašiem gribas.

- Kā šobrīd jūtaties?

Džeisons: Fantastiski!

Džordans: Mēs jūtamies tiešām lieliski. Enerģija, ko mums sniedza klausītāji, tas, cik viņu bija daudz – tas bija kaut kas fantastisks. Mēs ar Džeisonu esam ļoti pagodināti, ka cilvēki atnāca un bija tik skaļi.

Džeisons: Ir tiešām neticami atrasties tik tālu no mājām un tikt pie tādas sagaidīšanas!

- Vai visur pūlis tik ļoti labi reaģē jūsu koncertos? Jo vismaz šeit esmu drošs, ka liela daļa cilvēku par jums nezināja absolūti neko!

Džordans: Pirms koncerta es domāju, ka neviens par mums nebūs dzirdējis, tomēr daži bija, pašā priekšā vairāki cilvēki zināja visām dziesmām vārdus!

Džeisons: Man gribētos teikt, ka tā ir vienmēr, bet tā nav! Šis bija ļoti īpašs šovs, daudz veiksmīgāks, nekā iepriekš atļāvos cerēt.

- Man parasti negribas ticēt grupu apgalvojumiem, ka šis esot bijis viņu labākais koncerts Eiropā, piemēram, bet likās, ka jūs nemelojat.

Džordans: O nē, pavisam noteikti nē! Mēs salīdzinoši nesen esam sākuši koncertēt Eiropā, līdzīgi kā ASV, arī šeit viss notiek lēni – mēs paši tikai spēlējam pēc iespējas vairāk koncertus un ceram, ka cilvēki viens otram paziņos par to, ko mēs darām. Tieši tāpēc ir tik liels prieks sastapties ar tik daudziem un tik entuziastiskiem cilvēkiem pūlī. Tādi šovi dod spēku turpmākajam darbam!

- Šobrīd uzstājaties divatā, bet ir dzirdēts, ka jūs apsverot iespēju piesaistīt vairāk dalībniekus grupai.

Džordans: Jā, esam par to domājuši, bet tas tagad un uzreiz tas vēl nenotiks. Ir jābūt drošiem, ka ir īstais mirklis uzaicināt vēl kādu. Mums vajag laiku, lai varam patrenēties, saspēlēties ar jauno sastāvu, iepazīt cits citu labāk. Tāpat tas nozīmēs pilnīgi citu dimensiju ceļojot – šobrīd mēs esam tikai divi vien, tāpēc ir relatīvi vienkārši tikt cauri lidostām, vairāk cilvēki to visu var padarīt sarežģītāku.

Džeisons: Tāpat vismaz šobrīd mums ir ļoti interesanti kāpt uz skatuves un divatā klausītājiem piedāvāt ne tikai pilnvērtīgu dzīvās grupas pieredzi, bet arī vienlaikus radīt tādu kā dīdžejseta sajūtu. Darīt to visu divatā – tas ir kaut kas vienreizējs!

- Vai jums patīk eksperimentēt ar instrumentiem, ko spēlējat uz skatuves?

Džordans: Jā noteikti. Man liekas, ka galvenā lieta ir tā, ka mēs vispirms ierakstām visu savu mūziku, un tikai pēc tam mēģinām to izpildīt dzīvajā, tādēļ man un Džeisonam visgrūtākais darbs ir saprast, kā lai to visu realizē arī koncertos. Bieži vien mums ir idejas, kuras būtībā būtu jāizpilda pieciem cilvēkiem, un tādos gadījumos mēs būtībā paņemam dziesmas zīmīgākās un svarīgākās daļas, un strādājam ar tām. Ir skaidrs, ka nav iespējams izpildīt katru bungu vai sintezatoru daļu, tāpēc ir jāsaprot, ko mēs varam pārnest uz koncertiem.

Džeisons: Patiesībā studijā mēs divatā iespēlējam pilnīgi visu, kas dzirdams mūsu mūzikā, ieskaitot visas bungu partijas. Galvenais, par ko esam novienojušies – studijā nekad sevi neierobežot. Ļoti bieži uzreiz apjaušam, ka to, to, to vai to nekādā gadījumā nespēsim izpildīt koncertos, bet tas nav iemesls, lai kādu ideju pamestu. Tādos gadījumos sakām, ka ok, šoreiz darām šādi, dzīvajā skatīsimies un domāsim, kas sanāk. Tas palīdz tam, lai radošums vada mūsu darbu studijā ikkatrā situācijā.

- Cik esmu redzējis jūsu koncertierakstus, liekas, ka esat atraduši ļoti labus risinājumus, kā savus šovus pēdējā gada laikā padarīt daudz interesantākus!

Džeisons: Paldies! Mēs ļoti smagi esam strādājuši, jo gribas cilvēkiem sniegt pēc iespējas līdzīgākas dziesmas tām, ko viņi dzird ierakstā, tajā pašā laikā neaizmirstot to, ko minēju iepriekš. Viena lieta, ko parasti visi pamana un novērtē – arī ierakstos vokāli ir nepārveidoti.

Džordans: Un vispār – reizēm mēs koncertos esam slikti un tas ir ok! [smejas]

Džeisons: Kad Džordans pie manis atnāca ar pirmo ierakstu un mēs domājām, ko ar to darīt, kā to visu izpildīt dzīvajā, mēs ļoti gribējām, lai viss iemieso rokenrola garu tik daudz, cik vien iespējams, lai nav tā, ka mēs sēžam aiz dīdžeja pults, attālināti no pūļa. Mēs vēlējāmies un joprojām vēlamies būt pieejami, būt ar visiem kopā.

- Man ļoti patīk, kā savos koncertos vienmēr pacienājiet publiku arī ar kādu grādīgāku dzērienu.

Džeisons: Mēs viņiem sniedzam alkohola dušu! Festivālā taču visi ir pelnījuši un vēlas nokļūt dušā, vai ne?[smejas]

Džordans: Patiesībā ir bijušas zināmas problēmas ASV par to, ka mēs laistāmies ar šampanieti. Pāris koncerti Štatos ir bijuši paredzēti visu vecumu cilvēkiem, tā kā tur ir arī gana daudz sešpadsmitgadnieku, un to mēs iepriekš nezinājām.

Džeisons: Mums šķita, ka visi ir izslāpuši, vēlējāmies būt jauki, bet par to mums uzlika sodu! [smejas]

- Vai jums jau ir bijusi iespēja pastaigāt pa Positivus teritoriju un redzēt, kas šeit notiek?

Džordans: Vēl nē, cerams, ka pēc visām intervijām mums būs tāda iespēja. Rīt ap puspieciem no rīta mums ir jāizlido uz Šveici, tā kā mums nebūs iespējas palikt ļoti ilgi tomēr ceru, ka kaut ko izdosies redzēt.

- Vai jums ir svarīgi staigāt pa festivāliem, komunicēt ar publiku arī tad, kad neesat uz skatuves?

Džeisons: Es priecātos, ja mums būtu iespēja to darīt vairāk, jo mēs daudz ceļojam, spēlējam daudzos festivālos, tādēļ šādām nodarbēm neatliek tikpat daudz laika kā kādreiz. Būt ļoti nodarbinātiem ir lieliska lieta, bet es personīgi vienkārši mīlu mūzikas festivālus, gribētu tos izbaudīt daudz lielākā mērā. Esmu apmeklējis festivālus aptuveni pēdējos desmit gadus, un atrasties publikā ar visiem pārējiem – tas ir pats foršākais. Bet ļoti forši ir arī doties uz afterpārtijiem arī pēc mūsu koncertiem klubos vai zālēs. Aiziet pahengot ar cilvēkiem un vienkārši atpūsties. Visi bieži vien aizmirst, ka arī pārējie ir tikai cilvēki, un mēs gluži vienkārši gribam aiziet kaut kur un atpūsties. Es uzskatu, ka mums ir neizsakāmi paveicies, ka varam regulāri kaut kur doties un iepazīt jaunus cilvēkus, un ka tas ir jāizmanto cik vien daudz iespējams!

- Šodien uzstājāties teltī. Vai tajās ir grūtāk savākt savu skaņu, vai arī tādas lietas nav īpaši svarīgas?

Džeisons: Mēs uzstājamies gan ļoti mazos klubos, gan arī milzīgās āra skatuvēs dažreiz, tā kā cenšamies darīt vienas un tās pašas lietas kā pieciem, tā 5000 cilvēkiem. Mēs izejam uz skatuves, atrodam cilvēkus, kas izklaidējas, sazinamies ar viņiem un lieliski pavadām laiku. Tā kā visas problēmas ir skaņotājiem, arī mūsu menedžerim Raienam, lai mēs varētu vienkārši kāpt uz skatuves un izcili pavadīt laiku.

- Es nezinu, kad tas būs, bet kad mēs tiksimies nākamo reizi, kas ir tā lieta, ko vēlaties būt paveikuši vai kur vēlaties atrasties tajā brīdī?

Džordans: Ir daudz un dažādi mērķi, ko mēs gribētu sasniegt savā karjerā. Protams, mēs vēlamies apceļoti pasauli. Līdz šim esam bijuši Kanādā, Meksikā un Eiropā. Būtu forši nokļūt arī Austrālijā, Āzijā, Dienvidamerikā, tā kā cerams, ka tiekoties nākamreiz mēs būsim apskatījuši daudz vairāk vietas pasaulē. Vienkārši auguši. Dabujuši Grammy.

Džeisons: Kombinācijā ar Oskaru!

Džordans: Jā, noteikti! [smejas] Bet nē, mums gribētos turpināt augt, turpināt izplatīt savu mūziku, un cerams, ka nākamreiz spēlēsim uz lielākas skatuves. Gribētos arī uzstāties klubā, tādā īstā koncertā klubā, nevis festivālā, tā kā jācer, ka vismaz šo mērķi mums izdosies sasniegt pēc iespējas ātrāk!

Foto: Linda Vintere

Video: Nelaimē nokļuvis attapīgs pīlēns naski izdomā, kā nokļūt pie ģimenes

Viskonsinā kāds mazs pīlēns bija iekritis neliela mākslīga ūdenskrituma straumē un tam nācās likt lietā attapību un izdomāt, kā nokļūt atpakaļ pie ģimenes, kas dzīvo ūdenskrituma augšpusē.

Mūkusalas Mākslas salonā norisināsies Arņa Balčus personālizstāde "Uzvaras parks"

Arnis BalčusNo 2014. gada 7. augusta līdz 13. septembrim Mūkusalas Mākslas salona Mazajā zālē skatāma Arņa Balčus personālizstāde „Uzvaras parks". Balčus jaunāko darbu sērija balansē uz dokumentalitātes un fikcijas robežas, veidojot kritisku vizuālo mozaīku par Latvijas vēsturi un sabiedrību.

"Fotogrāfijās attēlotais Rīgas atbrīvotāju piemineklis latviešiem patlaban kalpo par traumas simbolu. Balčus gan uzvedina uz domu, ka šī trauma ir tikai simptoms, bet nemiera cēlonis ir jāmeklē neapzinātajā," fotogrāfa darbus komentē komunikācijas eksperts Sergejs Kruks. "Falliskie priekšmeti, kara atmiņas, asins sarkanais un seksualitāte nepārprotami aicina uz psihoanalītisku interpretāciju. Pirmsedipālā bērna uztverē tēva un mātes dzimumakts tik tiešām ir agresijas akts. Šajās fotogrāfijās divi sniegbaltie halāti un sakārtotās gultas liecina par nodomu tīrību. Vajadzība pēc Cita ir atzīta. Fantāzija ceļ trauksmi, tēlojot briesmas, kuras var radīt šīs attiecības. Tāpēc atzīšanai tūlīt seko padzīšana, Cits tiek padarīts par "Alien"."

Sarakstus 12.Saeimas vēlēšanām iesniedz "Vienotība" un Nacionālā apvienība

velesanas_urna_olafsgalkovs_f64-small.jp

Kandidātu skaitā parlamenta deputāti, valdības un pašvaldību pārstāvji

Partija "Vienotība" un Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK šodien Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegušas savus kandidātu sarakstu 12.Saeimas vēlēšanām, vēsta aģentūra LETA. Kopumā līdz šim CVK reģistrēti divi vēlēšanu saraksti - "Suverenitāte" un "Saskaņa".

"Vienotības" sarakstu līderi būs Ministru prezidente Laimdota Straujuma, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs un satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Vidzemes saraksta līderei Straujumai seko Valmieras domes priekšsēdētājs, Valmieras partijas pārstāvis Inesis Boķis, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis un citi deputāti, agrākais Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Ogres partijas pārstāvis, ilggadējais novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs u.c.

Saraksta pirmais numurs Kurzemes vēlēšanu apgabalā būs Āboltiņa. Tajā kandidēs Ministru prezidentes padomnieks Ints Dālderis, Saeimas deputāte Inese Lībiņa-Egnere, Kuldīgas partijas pārstāvis, pilsētas tūrisma informācijas centra direktors Artis Gustovskis un citi. Rīgas vēlēšanu apgabalā pirmais numurs ir Rinkēvičs. Rīgā kandidēs Saeimas deputāti Ojārs Ēriks Kalniņš, Aleksejs Loskutovs, Lolita Čigāne, Andrejs Judins, Ilze Viņķele, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis u.c.

Zemgalē partijas Saeimas vēlēšanu saraksta līderis būs Reirs. Sarakstā otrais būs Tukuma novada domes priekšsēdētājs, Tukuma partijas priekšsēdētājs Juris Šulcs, kandidēs arī ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Saeimas deputāti Viktors Valainis, Atis Lejiņš, Jānis Ozoliņš un citi. Līderis Latgales vēlēšanu apgabalā būs Matīss. Sarakstā iekļauti Preiļu novada domes priekšsēdētājs, Latgales partijas pārstāvis Aldis Adamovičs, Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis, Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors, Latgales partijas pārstāvis Aivars Broks u.c.

VL-TB/LNNK sarakstu līderi ir Raivis Dzintars un Gaidis Bērziņš, kā arī Saeimas deputāte Inese Laizāne, kultūras ministre Dace Melbārde un režisors Edvīns Šnore. Rīgā līdz ar Melbārdi iekļauti Saeimas deputāti Dzintars Rasnačs, Einārs Cilinskis, Ilmārs Latkovskis, Inguna Rībena, kura šogad pameta partiju "Vienotība", kā arī Rīgas domes deputāts Aleksandrs Kiršteins.

Vidzemē aiz Dzintara seko Saeimas deputāti Jānis Dombrava, Ināra Mūrniece, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš. Sarakstā vieta atvēlēta Saeimas deputātam Gunāram Rusiņam, kurš 11.Saeimā tika ievēlēts no Reformu partijas, bet vēlāk strādāja tā dēvētajā Olšteina sešiniekā, kā arī bijušajam Saeimas deputātam Kārlim Krēsliņam, kurš nolika mandātu šī gada pavasarī pēc viņa dēla aizturēšanas aizdomās par narkotisko vielu izplatīšanu.

Latgalē otrais numurs sarakstā aiz Laizānes ir Rēzeknes Augstskolas fakultātes dekānei Ērikai Teirumniecei, Valsts valodas centra Valodas kontroles nodaļas vadītājam Antonam Kursītim, Slimību profilakses un kontroles centra direktora vietniekam Dzintaram Mozgim, ilggadējam Rīgas domes Satiksmes departamenta Satiksmes vadības centra operatoram, galvaspilsētas bijušajam deputātam Jānim Vaheram. Kurzemē aiz Bērziņa saraksta pirmajās vietās ir Saeimas frakcijas vecākais konsultants Jānis Iesalnieks, Saeimas deputāts Dzintars Kudums, Talsu Valsts ģimnāzijas direktors, Talsu domes deputāts Gundars Sebris, apvienības Liepājas nodaļas vadītāja Daina Vanaga un Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics. Vieta Kurzemes sarakstā atvēlēta bijušajai "Vienotības" pārstāvei Janīnai Kursītei-Pakulei, kura no tās izstājās šogad kopā ar Rībenu.

Zemgalē aiz Šnores sarakstā seko Saeimas deputāti Imants Parādnieks, Vineta Poriņa, uzņēmējs Juris Cīrulis, Rundāles pagasta priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Rīgas domes deputāts Nauris Puntulis. Uz vietu Saeimā no Zemgales kandidēs Saeimas deputāts Andris Buiķis, kurš kopā ar Rībenu un Kursīti-Pakuli šogad izstājās no "Vienotības".

Kā informē CVK, kopumā interesi par kandidātu sarakstu sagatavošanu izrādījušas kopumā 13 partijas un partiju apvienības, tai skaitā Zaļo un zemnieku savienība, "Vienoti Latvijai", Jaunā konservatīvā partija, "No sirds Latvijai", "Latvijas attīstībai", Latvijas Reģionu apvienība, politiskā partija "Izaugsme", "Latvijas Krievu savienība" un partija "Mūsu zeme".

Nostrādā signalizācija, evakuē „Maximu”

Šodien, 28.jūlijā, pulksten 19.29 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz tirdzniecības centru  „XL Sala” Klaipēdas ielā 62, kur bija nostrādājusi signalizācija, portālam pastāstīja VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 2.daļas komandieris...

[Virsraksts nav norādīts]

[19:54:33] Guna: oi, man jānopērk badmintons
[19:55:17] Laura: oi, man jāatrod jauni draugi :(

Darba vieta: Sia ''acqua Pulita Latvia''

sobrid mekle autovaditajus ar b kat bet auto transportu nenodrosina to neviens nesaka vada lekcijas ka pardod preci udens filtrus veselu nedelu liek apmeklet apmacibas nesakot pa apmaksu neradot darba ligumu beigas ar savu autinu un degvielu jabrauka pa klientiem cerot kadam pardot filtri dargi pari 900 eiro gabala secinajumus izdariet pasi Vidējais novērtejums: 1.00
Tavsdarbslv?d=yIl2AUoC8zA Tavsdarbslv?d=qj6IDK7rITs
VHNmSj--bN0

Alus. Stallhagen Baltic Porter

Par Stallhagen alus ražotni jau rakstīju viņu medalus sakarā, tāpēc neatkārtošos un uzreiz ķerošos alum pie korķa. Kā jau nosaukums izsaka runa ir par porteri… Baltic porter varētu vedināt uz domu, ka pēc garšas tam vajadzētu būt kaut kam uz mūsu pašu Aldara vai Cēsu portera pusi un, patiesībā, nekur tālu tas arī nav. Tas [...]DLi5RobP-q8

Kaut kāda raža tomēr būs:)

Vēsais, lietainais vasaras sākums un karstais turpinājums skaidri novilka robežu starp tiem augiem, kuriem būt un kuriem augiem nebūt uz mana balkona. Izaudzēju veselu vienu gurķi no sākotnējiem sešiem stādiem, hā hā….beigās uzmetās kaut kāda kukaiņu varza:(, nācās iznīdēt kopā ar stādiem. Šis nebija gurķiem labvēlīgs laiks balkonā. Tomāti gan tomēr ir sasparojušies un kaut kāda raža tomēr būs- pusotrs  kilograms:). Dilles pirmajos piegājienos panīka, šobrīd it kā aug. No zaļumiem majorāns un pētersīlis turas diezgan braši. Paprikai tīri labi patīk, visi trīs stādi pilni ar augļiem.

Lēnām domāju, ka nākamajā vasarā varētu tikai varbūt puķes sastādīt….draudzenēm lapsenēm arī varbūt labāk patiks:)

 

DSC_0080 DSC_0093 DSC_0088

DSC_0097

DSC_0094

DSC_0098

DSC_0097

DSC_0076

DSC_0092

[Virsraksts nav norādīts]

LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."

Foto: Mati, moči un metāls festivālā ‘Klang’

Šajā nedēļas nogalē - 25. un 26. jūlijā - Ķekavas novada Klaņģu kalnā aizritēja jau otrais alternatīvās mūzikas festivāls "Klang", kurā spēlēja grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Oranžās Brīvdienas", "Evestus", "Frailty", "PND", "Elkupe", "Enhet", "Rūsa", "All Day Long", "Dominanz" un citas.

Astoņu ziedlapu roze

8ZiedlapuRoze

Lielā gaidīšana, pēdējās grūtās stundas un nabas saite ir pušu. Slapji un katrs gandrīz savādākā nokrāsā. Pavisam sīkiem sakrokojušiem pirkstiņiem, kas momentāli savelkas, kad iedod savējo. Un pirmās stundas, kad tu paliec ar viņu divatā. Visa pasaule sāk griezties ap to vienu jauno dzīvību. Smuki saģērbtu – cepurītē un dūraiņos pat vasarā. Smaržojošu pēc labākā uz pasaules.
Lasīt tālāk Astoņu ziedlapu roze

28/07/2014 iekš www.signis.lv | Astoņu ziedlapu roze | Nav komentāru
Raksta sadaļa: grāmatas
Raksta tagi: apgāds jānos roze, bērns, islande, jānis roze, klosteris, kulinārija, mīlestība, romāns, rozes

xx-umgw35lY

Veselības nedēļa 2014 MOVE Week

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina pašvaldības, privātpersonas, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubus, uzņēmumus visā Latvijā iesaistīties Starptautiskajā veselības nedēļā jeb MOVE Week, kas norisināsies no 29.septembra līdz 5.oktobrim visā Latvijā starptautiska projekta “NowWeMOVE” ietvaros.

Speciāliste: skaists un veselīgs smaids mūsdienās nav nekas neiespējams

Apburošs smaids padara cilvēku laimīgāku un dzīvespriecīgāku, kā arī piešķir ārējam izskatam savu šarmu. Ne velti ir radies teiciens – veselīgs smaids ir cilvēka skaistākais aksesuārs. Tomēr mūsu dabīgā zobu krāsa ne vienmēr ir tik balta, kā gribētos, lai kā arī censtos atmest pārmērīgu kafijas, tējas, tabakas lietošanu. Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria Dent” zobārste Līga Štagere, mūsdienu tehnoloģijas un inovācijas zobu kopšanā ļauj padarīt zobus skaistus un veselīgus neizmantojot sāpīgas procedūras.

“Cilvēka zobu krāsu ietekmē dažādi faktori – mūsu ģenētika, medikamentu lietošana un pārtika. Tomēr mūsdienās ir pieejama plaša un daudzveidīga informācija par pareizu zobu kopšanu, kā arī pieejami profesionāli un zinoši zobu kopšanas speciālisti. Ļoti svarīgs priekšnoteikums kariesa un smaganu saslimšanu novēršanai ir zobu higiēnista regulāra un savlaicīga apmeklēšana. Pēdējā laikā viena no populārākajām zobu kopšanas procedūrām ir mutes dobuma higiēna ar jaunākās paaudzes ultraskaņas skeilera un smilšu strūklas aparātu. Procedūrā ietilpst zobu pulēšana ar profesionālo pastu un fluarizējošs gēls. Šī zobu kopšanas metode ļauj ievērojami uzlabot mutes dobuma stāvokli un redzēt rezultātu jau pēc pirmās zobu higiēnista vizītes,” turpina Līga Štagere.

Mutes dobuma higiēna ar ultraskaņas skeileri un smilšu strūklas aparātu notiek vairākos posmos. Sākumā tiek veikta zobu tīrīšana ar ultraskaņas skeileri, kas ļauj noņemt zobakmeni bez sāpēm un bez liekām problēmām. Pēc zobu attīrīšanas zobus pulē, kas piedod zobiem spīdumu un aizsargā tos no jauna aplikuma veidošanās. Fluorizējošais gēls stiprina zobu emalju un novērš kariesa rašanos, kas nodrošina ilgāku zobu veselību. Zobu higiēnas procedūra neaizņems daudz laika – vien 40 minūtes līdz 1 stundai. Higiēnas procedūras laikā Jūsu smaids kļūs baltāks, jo zobi tiks atbrīvoti no aplikuma un zobakmens.

Zobu higiēnu ir ieteicams veikt divas reizes gadā un vēlams pirms zobu ārstēšanas. Šī procedūra ir ļoti svarīga zobu un smaganu veselībai, jo cietais un mīkstais aplikums veidojas katram no mums un tajos vairojas baktērijas, kas ar savu darbību veicina zobu apkārtējo audu slimības.

“Adoria Dent” piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu, turklāt šobrīd mutes dobuma higiēnai ar ultraskaņas skeileri un smilšu strūklas aparātu ir pieejama īpaša cena – vien EUR 35. Ja kādam no pacientiem ir nepieciešams veikt arī zobu labošana, “Adoria” piedāvā īpašu 20% atlaidi visiem zobu labošanas pakalpojumiem, kā arī pilnībā bez maksas tiek sastādīts zobu terapijas plāns.

Tveice un dažas pērkona pavadītas lietusgāzes - šīs nedēļas laika prognoze

Šīs nedēļas sākumā Latvijā valdīs tveice, tomēr to pavadīs pērkona lietusgāzes. Pūtīs pārsvarā lēni dienvidu puses vēji, kas negaisa laikā var būt brāzmaini. Gaisa temperatūra gaidāma +16...+22° robežās, bet dienā gaiss iesils līdz +27...+33°.

Mīlestība ir tas, no kā tu smaidi pat tad, kad esi noguris....

tumblr_n9fd810B5F1s9fo83o1_500.jpg

Mīlestība ir tas, no kā tu smaidi pat tad, kad esi noguris. /Autors nezināms/

Tusk

Kinostudija “Demarest Films” un režisors, scenārija autors Kevin Smith(“Cop Out”, “Red State”) piedāvā jaunāko šausmu filmu ar lieliskiem aktieriem galvenajās lomās. Filmas pirmizrādi ASV kinoteātros demonstrēs 2014. gada septembrī. Jaunākā filma “Tusk” Režisore: Kevin Smith Žanrs: šausmu Aktieri:   Genesis Rodriguez, Haley Joel Osment, Justin Long, Michael Parks , u.c. Izlaiduma gads: 2014

Būvē arī tropiskā karstumā

Pie mums gluži tropiskā vasara, pludmalē pilns kā gadatirgū, bet ir vietas, kur darbs turpinās. Viena no šīm vietām pašā Vecliepājas vucī- "Lielā dzintara" būvlaukumā.

034.jpg040.jpg045.jpg048.jpg049.jpg051.jpg054.jpg057.jpg058.jpg059.jpg062.jpg

Goldingen room

Foto: Cukursaldi.lv

Melnais taurenis

300x0_cover-34.jpg
Prāta spēju pavājināšanās ir briesmu izzušanas dabiskās sekas. (..) Prāta spējas attīstās, notiekot pārmaiņām un pastāvot briesmām. 

Labi, varbūt gan nevajag gluži tādas briesmas, par kādām Bernārs Miņjē raksta, bet stress jau īstenībā nemaz nav tik melns, kā to mālē, un zināmās devās ir ļoti veselīgs un nepieciešams.

Vai Miņjē darbs "Melnais taurenis" rada stresu? Zināmā mērā, man šķiet - ikviens detektīvs, kas uzrakstīts tā, lai liktu tev arī domāt un minēt, rada to patīkamo, kņudinošo sajūtu, kas dzen tevi uz priekšu (šajā gadījumā - liek lasīt).

Melnais taurenis pārsteidz ar tik daudzām sižeta līnijām, ka brīžiem nepamet sajūta, ka sākotnēji darba plāns ir bijis pavisam savādāks, un tad nu redaktors ir ķēries klāt, lai saliktu to visu kopā (saīsinātu?). Protams, nav jau vairs Dikensa laiki, bet - šis stāsts varēja arī būt par pāris simtiem lappušu biezāks, jo, par spīti vēlmei uzzināt ātrāk - kas tad ir vainīgais, labprāt būtu uzzinājusi vairāk nianses par stāsta galvenajiem varoņiem, kuru dzīvēs mums šobrīd ir atļauts ielūkoties, kā garāmslīdoša vilciena logos. Vispār - tas laikam tagad ir modē - vienlaicīgi risināt gan detektīvu, gan galveno izmeklētāju personiskās problēmas, brīžiem arī mūs nostādot dilemmas priekšā - ko tu izvēlētos, strādājot tādu darbu, ja paša dzīve sauc? Mjā - bet nu varēja vairāk pavērt šo spraugu, īpaši saintriģēja tas "gudrais psihopāts", kuru nez kāpēc bija visvieglāk vizualizēt, un kurš kaut kā nemanot pieņēma Entonija Hopkinsa vaibstus.

Hidroelektrostacijas strādnieki pie apledojušas klints augstu kalnos atrod piestiprinātu zirga līķi bez galvas. Izmeklētājiem jau tā ir daudz darba, bet tā kā zirgs ir bijis vietējā miljonāra mīlulis, viss cits kļūst mazsvarīgs - ir jāatrod zirga slepkava. Bet nepaiet ilgs laiks, tiek noslepkavots arī cilvēks. Vai šīm divam slepkavībām ir kāda saistība? Palēnām tiek atklāti arvien jauni un jauni fakti, līdz tiek noslepkavots trešais cilvēks, un nu jau bilde iegūst aprises.

Turpat tuvumā atrodas psihiatrijas institūts, kur ieslodzīti psihopāti un sērijveida slepkavas, kurus tiesa atzinusi par nepieskaitāmiem. Būtībā - cietums, ar dažiem medicīnas elementiem, kuri šokē jauno psiholoģi Diānu, un rada aizdomas - kaut kas te īsti nav kārtībā. Kad viņa uzzina, ka nozieguma vietās ir atrastas viena ieslodzītā DNS pēdas, ir skaidrs, ka institūtā ir kāds, kurš ir iesaistīts tajā visā.

Darbs ir uzrakstīts tā, ka tev visu laiku kāds liekas aizdomīgs. Vispirms viens personāžs. Tad notiek kaut kas tāds, kas pārliecina - nē, šis nevar būt vainīgais, tagad jau met acis uz citu, un tad atkal no sākuma. Un tas viss tā sajauc galvu, ka beigās jāsaka - tādu atrisinājumu negaidīju. Tiesa, viens tipiņš gan man no sākuma likās aizdomīgs, un nekādi nesapratu, kāpēc izmeklētājs tik ātri uzticas būtībā pilnīgam svešiniekam... Un taisnība jau ir - noslēpumi ir mums katram, un tos glabāt mums ir tiesības.

"Cilvēki ir kā aisbergi, viņš nodomāja. Zem redzamās puses slēpjas milzums nepasacītā, sāpju un noslēpumu. Neviens patiesībā nav tāds, kā sākotnēji šķiet."

Aizraujoša lasāmviela, kas sauktin sauc pēc turpinājuma, jo gan bīstamajam sērijveida, gan... vai. Gandrīz pateicu priekšā beigas. Varbūt ne gluži beigas, bet atklāju to, ka grāmata beidzas gluži kā seriāla sezona - parādot, ka viss vēl nav beidzies.

tarpini4.pngZināmi auditorijas dati par mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem

Starptautiskais interneta izpÄtes un konsultÄciju uzĹÄmums Gemius pirmo reizi publicÄjis datus par interneta auditorijas lielumu no mobilajiem tÄlruĹiem un planĹĄetdatoriem. JĹŤnija dati liecina, ka mobilos telefonus interneta pÄrlĹŤkoĹĄanai LatvijÄ izmantojuĹĄi vairÄk nekÄ 450 tĹŤkstoĹĄi lietotÄji, savukÄrt no planĹĄetdatoriem vismaz reizi mÄnesÄŤ internetam pieslÄguĹĄies 257 tĹŤkstoĹĄi. PopulÄrÄkÄ interneta lapa no mobilajÄm ierÄŤcÄm – delfi.lv KÄ liecina [...]

Svētdienas ziņas #6

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Laiks skrien aizvien ātrāk…. Nedēļa 21.07. – 27.07.2014. Šoreiz nevaru atrast īstos vārdus, tāpēc daudz plecu raustīšanas.

Gribēju vēl pateikt – ja grasāties precēties vai rīkot kāzas citam laimīgam pārim, neaizmirstiet par viesiem tās divas – četras stundas, kamēr jaunais pāris brauc kāzu braucienā. Šajās kāzās viesiem bija izdomāts fotorallijs un tas bija lielisks laika pavadīšanas veids. Arī viesu namā uzreiz varēja dabūt atspirdzinājumus un uzkodas, nebija jāmirst badā. Ļoti pārdomāti un jauki, jo pēc manas pieredzes – jaunie pāri VIENMĒR kavējas.

www

Ja nu kāds vēl īsti nezina, kur bez maksas var dabūt labus klasikas darbus, tad saraksts “183 free ebooks you must read before you die” varētu palīdzēt. Getfreeebooks.com vispār var papētīt vairāk. Ir bezmaksas grāmatu piedāvājumi, dažādu resursu apskati un tamlīdzīgi. Kad man vairs nebūs ko klausīties, ķeršos pie “41 free audiobook sites”.

Kādi ir jūsu karsto vasaras dienu iespaidi un piedzīvojumi?


Filed under: dažādi Tagged: privāti, svētdienas ziņas, video

Limbažu novada deju kolektīvi sadejojās festivālā „Soļi smiltīs”

SOLJI SMILTIIS LOGOSestdien, 26. jūlijā, Nīcas novada Bernātos notika 14. vidējās paaudzes tautas deju kolektīvu vasaras satikšanās festivāls „Soļi smiltīs”, kurā piedalījās arī 40 Limbažu novada dejotāji.

tas tak ir kobra

Lētas aviobiļetes uz Londonu no 48 eiro

Lētas aviobiļetes uz Londonu rudens lidojumiem. Vienā virzienā lidojumi uz Angliju sākot no 48 eiro, un turp-atpakaļ no 68 eiro. Londona ir kā radīta, lai iepriktos, apmeklētu kultūras pasākumus, vai dotos attīstīt karjeru! Londonas lidojumi no Rīgas Šodien no Rīgas aviobiļetes uz Londonu ir 50 eiro vienā virzienā, un 78 eiro turp-atpakaļ. Lētākie lidojumi uz […]wMVf16_zizk

Studenti un pētnieki var pieteikties ASV Hamfrija un Fulbraita stipendijām

Studentiem un pētniekiem ir iespēja pieteikties vairākām ASV stipendijām, liecina Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā pieejamā informācija.

Līdz 2.septembrim tiek piedāvāta iespēja pieteikties Hūberta Hamfrija stipendijai. Šī stipendija konkursa kārtībā tiek piešķirta kandidātiem gan no valsts, gan privātā sektora, kuri ir pierādījuši līderības spējas, apņemšanos strādāt valsts dienestā. Tāpat ņemta vērā kandidātu spēja pilnībā izmantot tās priekšrocības, ko dod studijas, kas nav paredzētas grāda iegūšanai, bet norit atbilstoši paša izstrādātai, neatkarīgai programmai kādā no labākajām ASV universitātēm.
Tāpat līdz 2.septembrim maģistrantūras un doktorantūras līmeņa studentiem iespējams pieteikties Fulbraita stipendijai 2015.-2016.mācību gadam. Patlaban Fulbraita stipendiju programma maģistratūras un doktorantūras studentiem piedāvā stipendijas Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iestāties maģistrantūras vai doktorantūras programmās ASV universitātēs jebkurā jomā, izņemot medicīnu.
Savukārt līdz 21.novembrim Fulbraita stipendijai var pieteikties Latvijas jaunie zinātnieki. Fulbraita programma zinātniekiem piedāvā stipendijas periodam līdz pieciem mēnešiem Latvijas zinātniekiem un universitāšu pasniedzējiem, kuri plāno veikt pētījumus un/vai lasīt lekcijas ASV universitātēs jebkurā jomā, izņemot medicīnu, bet ietverot sabiedrības veselību.
Sīkāku informāciju par kritērijiem stipendiju saņemšanai var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā "http://www.viaa.gov.lv".

Informāciju sagatavoja Anastasija Tetarenko, ziņu aģentūra „Leta”